Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lépjek ki ebből a szerető...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lépjek ki ebből a szerető szerepből?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és 3 hónapja kavarom egy 46 éves férfival, akinek felesége van. Nem én vagyok az első szeretője, szerintem még mellettem is van neki. Ő vette el a szüzességem, ezért kötődök hozzá, de neki csak szexre kellek. Nagyon rossz így, ezért ezt le akarom zárni. Szinte mindennap látom és beszélgetünk, ha úgy van, akkor maradunk kettesben egy kicsit.
2018. jún. 28. 09:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Határozottan zárd le! A világon a legszebb dolog a szerelem - azt veszi el tőled, ha csak tárgyként tekint rád, wc-kagylóként, ahova ürít.Azonnal mondd meg neki: Befejeztük! Nem baj hogy látod minden nap, a határozott lezárást megérti és befejezi.

És gyógyul fel ebből a rossz dologból, pihenj, foglalkozz azzal amit szeretsz, rajzolj, írj, sétálj a természetben és majd megtalál a szerelem téged.

2018. jún. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen szállj ki ebből, csak magadnak ártasz vele. Mondd meg neki a tényeket, mondd el, hogy mit érzel, hogy fiatal vagy és hogy nem tehetsz tönkre miatta egy házasságot. Ez nem helyes így, és ezt te is tudod. Ha pedig rosszul érzed magad miatta, akkor idővel még rosszabb lesz, vagy pedig kiderül az egész, a felesége rájön, te pedig még jobban szenvedni fogsz. Inkább koncentrálj a jövődre, ne fecséreld rá az időd - elvégre milyen ember az, aki házasságban ezt csinálja? Ráadásul több emberrel, ahogy írtad.
2018. jún. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Te jó ég...Remélem, hogy kamu.

De mondd meg neki, hogy le akarod zárni és kész, hagyjon békén.

2018. jún. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
FAKE
2018. jún. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Idióta csitri.
2018. jún. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
hát ezek a hsz-ek igen segítők.. Kérdező! sikerült lezárnod? Sürgős lenne, ne hagyd ezt húzni, mert így még jó útra térhet a kisiklott életed.
2018. jún. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat! Még nem mondtam meg neki, hogy legyen vége.
2018. jún. 29. 15:02
 8/8 anonim ***** válasza:
ne késlekedj. És adj időt magadnak, hogy helyreálljál ebből a rossz, megalázó helyzetből.
2018. jún. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!