Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki érti ezt?

Figyelt kérdés

Van egy lány az osztályban, aki elég sokszor bámul engem, néha elég feltűnően. A fiúkkal nem nagyon szokott beszélgetni meg nem is mosolyog rájuk. Viszont egyszer melléültettek órán és kb. egész órán mosolygott rám meg beszélt hozzám stb. Tök boldognak tűnt mellettem. Múlthéten viszont elkezdünk a szalagavatóra próbálni és kiderült, hogy van pasija.

Szerintetek akkor miért bámul engem folyton?

18/F



2020. szept. 27. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet úgy gondolja te jobb fej vagy esetleg másabb vagy mint a többi fiú osztálytársaitok
2020. szept. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Lehet csak haverkodni akar. Én is van hogy hozzászólok órán a padtársamhoz ha valami eszembe jut az óra kapcsán, ha valami vicces, akkor mosolygok is.
2020. szept. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
15%
Lehet meg akarja csalni a pasiját...előfordul néha
2020. szept. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Igazából elég boldognak tűnik a pasijával, valamint Én elég csendes vagyok, szóval nem hiszem, hogy haverkodni akar.
2020. szept. 28. 19:23
 5/6 anonim válasza:
78%
Én hasonló helyzetben vagyok, én jelekből vettem észre hogy bejövök neki. A ,,szakértő" azaz a faterom csak annyit mondott hogy valszeg azon gondolkodik a csaj hogy megcsalja a paliját velem, egy barátom 2 dolgot is mondott ami lehet hogy igaz lehet hogy nem: az első ilyen dolog hogy csak flörtöl,magyarul tetszeleg előttem, a másik dolog hogy esetleg egy kalandra vágyik és csókol anyám boris (lelép). A szándék majd szépen lassan fel fog törni az ismerkedés során, hogy ő mit szeretne.
2020. szept. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem van valami vicces a halyadban ezért mosojog ;D
2020. szept. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!