Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj ha 16 évesen még nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha 16 évesen még nem csókolóztam?

Figyelt kérdés

Lett volna már rá alkalmam de én hülye nem éltem vele:(

Szerintetek ez gáz hogy 16 évesen még nem csókolóztam?



2020. okt. 6. 18:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én is 16 vagyok, nekem is lett volna alkalmam, de nem bántam meg hogy nem tettem meg. Bőven ráérsz még, olyannak add az első csókod aki megérdemli
2020. okt. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

Ez nem egy kötelező dolog, amin minél hamarabb túl kell esni... Csak akkor csókolózz, ha szereted is a másik félt, ne azért tedd, hogy megtörténjen, és elmondhasd, hogy te már csókolóztál.


/egy 16 éves, aki szintén nem csókolózott még soha/

2020. okt. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Társadalmi nyomás szerint ciki.

Egyébbként nem! Ne hallgass senkire, majd te érzed mikor jön el az ideje.


Egy majdnem 18 éves hasonló cipőben

2020. okt. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Nem, nem vagy vele elkésve.
2020. okt. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem ciki, nekem még alkalmam sem volt, valószínűleg nem is lesz.

16/L

2020. okt. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2020. okt. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

Nekem 18 évesen volt az első, de amúgy szívesen visszacsinálnám. Nem tesz hozzá semmi pluszt egy ember értékéhez, szóval csak nyugi :D

19/L

2020. okt. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Úgy lehet, hogy "kicsit" idősebb vagyok nálatok és már sok mindent próbáltam, tapasztaltam? OK! Egyáltalán nem baj... az a baj, hogy ilyen idióta proli nyomásnak kéne megfelelni tinikorban, hogy, ki, mikor, mit, hogy veszített el, csinált először. És ha 20évesen fogsz először, vagy még később? Akkor mi van? Semmi! Nem leszel se több, se kevesebb... Ne foglalkozz ezekkel és kerüld az ilyen suttyókat, akiknél ez a fontos. Nyugi, majd jön az a puszi, csók, ölelés, stb, ha kellően forró a levegő körülöttetek.
2020. okt. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. okt. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Először 13-14 évesen csókolóztam, ami már nem szájrapuszi volt, de még nem is igazi nyelves. Aztán 20 évesen jött a nyelves csók, meg az első szex is.

Én is cikinek éreztem 16 évesen, hogy nem volt olyan igazi-igazi csókom, később meg azt is, hogy nem volt szexuális tapasztalatom, aztán ez valahogy elmúlt nagyjából 19-20 éves koromra és most egyáltalán nem érzem cikinek, hogy így történt minden. Sőt nagyon nagyon örülök, hogy az akkori barátom volt az első, mivel problémás eset voltam sok szempontból és végig mindenben figyelt rám és megértett.

Nem tudom, hogy létezik-e jó tanács, de hidd el a tapasztalás után már teljesen máshogy fogod látni a dolgokat. Nem vagy semmiről sem lemaradva.

N

2020. nov. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!