Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ráírni a majdnem pasim...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ráírni a majdnem pasim legjobb haverjára?

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiú akivel majdnem lett köztünk valami, de végül nem jöttünk össze. Már egyáltalán nem is beszélünk. Neki a legjobb haverja nagyon szimpatikus nekem, aztán gondoltam ráírok, de nem is tudom, nem túl gáz ez. A fiú nem tudom tudja e, hogy majdnem jártam a barátjával, de ha legjobb haverok, gondolom ezt megbeszélték. Nem feltétlenül kapcsolat céljából, hanem egyszerűen csak barátkozás céljából írnék rá. Az szerintem még lényeges, hogy a fiúval akivel jártam, azzal semmi konfliktus nem volt köztünk meg semmi hasonló csak egyszerűen nem illettünk egymáshoz.


Szóval szerintetek ráírjak a srácra?


Illetve mondtam, hogy nem kapcsolatot akarok elsősorban, de ha úgy alakul szerintetek lenne esélyem a fiúnál úgyértve, hogy ugye majdnem jártam a haverjával?


Ha bármit kihagytam, akkor kérdezzétek!


A válaszokat előre is köszönöm!



2020. okt. 6. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

Én ráírnék a srácra, mert ha nem tenném, biztos megbánnám az elhalasztott lehetőséget.


Esélyed nem tudom, hogy lenne-e nála, nem ismerem az ízlését és valószínüleg téged sem ismerlek, még csak képet sem láttam rólad.


Egyébként szerintem, ha ráírsz, lehet, hogy ujra tudtok majd beszélgetni a haverjával, aki ugye a "majdnem pasid" és ki tudja, lehet, hogy jóban lesztek (már ha ezt szeretnéd).



Szóval szerintem írj csak á, nem bánod meg! Ha meg lekoptat, akkor túl kell lendülni rajta, ettől csak megerősödsz.


Remélem ttudtam segíteni!

2020. okt. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
Írj rá, ha nem teszed később ezen jár majd az agyad, mi lett volna ha. Csak bátran
2020. okt. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan ráirhatsz, úgyis csak a barátkozás a cél
2020. okt. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na az az, ami nincs, ugye, (csak) barátkozás.
2020. okt. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!