Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire aggódjak és féltékeny...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire aggódjak és féltékenykedjek a barátom legjobb lánybarátjára?

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk együtt a barátommal. Ők 2 éve legjobb barátok körülbelül. Amikor összejöttünk még nem zavart annyira amit csinálnak, mondván csak barátok. Mind a hárman osztálytársak vagyunk. 18 évesek. A barátom a lány mellett ül. Én a legjobb barátnőm mellett. Minden órán felrakja a pasimra a lábát, folyton suttognak valamiről, ha felteszi a lábát azt elkezdi simogatni, a haját birizgálja, meg elmegy vele ide oda, suli után néha inni. A barátomnak tetszett a lány, de a lány tisztázta, hogy neki nem tetszik csak barátként tekint rá. De tudom, hogy a barátomnak még mindig tetszik. Én próbálok jobb lenni, mint a csaj, de már belefáradtam. Amikor a barátomnak említettem, hogy nekem nem tetszik az, hogy felrakja a lábát rá, akkor mondta, hogy pedig ő akkor is engedni fogja neki. Meg folyton minden órán csak az ő hangjukat hallom. Párszor már el is sírtam magam a suliba, de ez nem számít. Csak nem tudom már mit tegyek. Fáj nekem ez az egész, de őt meg szeretem. Tudja, hogy nekem szarul esik, de nem tesz ellene semmit
2020. szept. 26. 20:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Az a csaj téged akar bosszantani, ne add meg neki az örömet, hogy lássa rajtad, hogy féltékeny vagy.


A pasidnak meg mondd meg, hogy döntse már el hogy melyikőtöket akarja.

2020. szept. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát már bocsi, de ha tudom hogy a haveromnak barátnője van, akkor hiába ismerem már évek óta, nem rakom fel a kib*szott lábamat az övére... lehet csak én gondolom így, de szerintem a csaj tuti nem csak haverként tekint rá. Az meg hogy a pasid azt mondja hogy márpedig ő akkor is fogja engedni... ennyit nem képes megtenni érted, hogy ne engedje? Istenem...
2020. szept. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerinem beszéld meg ezt a barátoddal, mert van okod féltékenynek lenni, mond meg neki hogy vagy ő vagy te.
2020. szept. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%
Kérdezd meg, hogy neki ez fordított estben hogy esne, és vajon akkor ő mennyire lazán venné, ha a barátnőjét egy másik pasi simogatná de azért persze "jaj, ugyan, mi csak barátok vagyunk".
2020. szept. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Eléggé aggódj. Vagy inkább tedd lapátra.
2020. szept. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%
Menekülj az ilyenek elől! Amíg meg nem fognak bántani
2020. szept. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
Biztos hogy kikaparnám mindkettő szemét :DD
2020. szept. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem csinálnék hisztériát. Mondanám a pasimnak hogy ez nekem rosszul esik, és ha nincs változás szakítanék.
2020. szept. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A csaj direkt csinálja. Sok embernek elégtétel az, hogy egy párkapcsolatban élőt is el tud csábítani. Szerintem ha szakítanátok, akkor be is fejezné ezeket a dolgokat, amennyiben tényleg nem érdekli a barátod.

Azzal tudsz "bosszút állni", ha nem látják rajtad hogy ez zavar és tovább lépsz és jól érzed magad. Te is leírtad, hogy a barátodnak még mindig a másik lány tetszik. Ezek után neked érdemes vele maradni? Tudván hogy bármikor elhagyhat ha a másik csaj csettint. Én inkább a dolgok elé mennék és elhagynám, amúgy sem normális amit csinál.

2020. szept. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
De jol leirtad utolso. Remelem a kerdezo megfontolja az itteni tanacsokat.
2020. szept. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!