Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha az öcsémbe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha az öcsémbe szerelmes a fiú osztálytársa?

Figyelt kérdés

Öcsém 17 éves és jóba vagyok az osztálytársaival. Többek közt egy lánnyal is, akinek egy másik fiú osztálytárs bevallotta, hogy meleg és szerelmes az öcsémbe. Szóval ezt elmesélte nekem a lány, hogy mit szólok. Nem tudom mit kéne tennem. Elmondjam öcsémnek? Azért is vacilálok mert nem biztos, hogy öcsém nem az. Mert 17 éves, tök helyes, sportol, stb. Mégse volt még kapcsolata. Sőt 99% hogy még szűz.

Amúgy elfogadó család vagyunk tehát tuti nem borulna ki senki. Csak na... Elvileg ugye titok...Plusz ugye nem tudom nem az lenne-e hogy összejönnek.


2020. okt. 22. 10:46
 1/8 anonim ***** válasza:
98%

Attól, hogy valaki 17 évesen még nem járt senkivel, nem valószínű, hogy meleg.


Amúgy meg még ha az is lenne, akkor sem kéne beleszólnod. A fiú dolga, hogy elmondja-e vagy sem. Neked semmi közöd hozzá. Nyilván te sem örülnél, ha valaki helyetted osztaná meg a szerelmeddel, hogy mit érzel iránta...

2020. okt. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Ne szólj.
2020. okt. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 kicsibarany ***** válasza:
96%

Miért kéne bármit tenned? Kívülálló vagy, nincs ehhez közöd.

Ha öcséd tudomására jut, és meg akarja veled beszélni vagy érdekli a véleményed, akkor majd elmondod neki amit gondolsz.

2020. okt. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%

Az előző válaszolók jól írták, nem kell beleavatkoznod ebbe, hiszen senki nem kért rá.

Viszont megteheted, mert ez a te dolgod,hogy mit csinálsz ezzel az információval,de nem lenne szép dolog, aztán csak bajt csinálnál.


Ez csak arra a fiúra tartozik,meg lehet hogy az öcsédre...majd... idővel...de ezt bízd rájuk...

2020. okt. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
25%
Szerintem cukik lennének, hozd össze õket!
2020. okt. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
33%
Avatkozz be, véd meg öcsédet, hogy ne tudja befolyásolni a b*zi osztálytársa őt. Ez tejesen más mintha egy lány lenne szerelmes belé, mert oké azt rá lehet hagyni elrendezik, de itt nagy esélyes tejesen más mind két félnek a szexuális orientációja, és lehet, hogy öcséd ezzel egésszel még nincs tisztában, és befolyásolható. Attól meg, hogy nem volt még barátnője nem kell arra gondolni egyből, hogy homokos, lehet még nincs igénye rá, vagy nem mer kezdeményezni. De mindenkép mond el neki, beszélj vele, segíts neki.
2020. okt. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
25%
Én szólnék neki de csak hogy tudja :)
2020. okt. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan hülyeségeket tudnak írni... Aki nem melegnek született, nem lesz az sosem. Az előfurdulhat, hogy hedonista életet él valaki, és kipróbálja úgy, hogy valójában nem vonzódik a saját neméhez. Az ókorban normális volt az ilyen életszemlélet. Szerintem most is annak kéne lennie.
2021. jún. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!