Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszem szerelmes lettem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem szerelmes lettem az egyik osztálytársamba, de nagyon tartok attól, hogy én neki egyáltalán nem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A srácon amugy se nagyon tudok kiigazódni. Kedves velem és humoros, de a többi lánnyal is. Gyakran nézz órákon és mintha ideges lenne ha a közelemben van. (kezeit és az ujjait fonogatja vagy tördeli nem tudom melyik pontos rá). Ha egymásra nézünk akkor picit olykor felhúzza a szemöldökét is. Most mit tegyek? Nem akarom rögtön egyetem alatt leégetni magam, hogy hello tetszek neked? Mik a biztató jelek? 20/L

2017. nov. 29. 22:37
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszel neki, valószínűleg keres, mellédül előadáson vagy rádír facebookon. De ugye nem ismerjük a srácot, lehet hogy csak nyámnyila és nem mer kezdeményezni. Szóval, ha egy magabiztos srác, aki tud bánni a nőkkel, viszont mégsem kezdeményez veled, akkor valószínűleg barátként tekint rád. Viszont ha félénk, visszahúzódó, esetleg fura gyerek, akkor valózínűleg várja, hogy a sültgalamb a szájába repüljön. Én azt tudom javasolni, hogy írj rá valamilyen órával kapcsolatosan (mi volt ezen az előadáson, tudna -e segíteni xy-ban, van -e jegyzete) és akkor meglátod, hogy alakul, abban nincs semmi nyomulás.
2017. nov. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!