Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent ha a srác nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha a srác nem nyitja meg a snapeim de pl a barátnőmét igen?

Figyelt kérdés

A barátnőmön keresztül ismertem meg a srácot, egy edzésre járunk, de a barátnőm miatt kezdtünk el beszélgetni, viszont nem beszélünk rendszeresen. Kb 2 hónapja beaddoltam snapen és eddig mindig megnyitotta amit küldtem, viszont most már 3 napja nem nyitja meg egyiket sem, de streaket még mindig küld nekem is. Ma délelőtt megnéztem a barátnőm telefonját, és neki megnyitotta az összes snapjét és gondolom akkor a többi emberét is akivel streakel(a barátnőmnek van barátja és ezt a srác tudja is, ha valaki ilyenre gondolna). Tudom, hogy nagyon hülye probléma, viszont eddig minden tök jól ment, erre ez történik😐

Megkérdezni nem akarom, mert annyira nem vagyunk jóban, hiszen tényleg csak néhányszor beszélünk tök hétköznapi témákról és nem szeretném, hogy hülyének nézzen.

És nem, nem tettem semmi olyat, ami miatt ez történhetett volna, hiszen őszi szünet volt nem is találkoztunk :((


2020. nov. 2. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Még együtt se vagytok, de a közösségi oldalak már tönkretették a kapcsolatotokat 😂😂😂
2020. nov. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lehetséges😂
2020. nov. 2. 19:21
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ki tudja mi zajlik le benne. Élőben beszélgess vele, mert csak abból derül ki bármi.
2020. nov. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!