Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit kérdezzek? Van egy srác....

Mit kérdezzek? Van egy srác. Elvileg reggelente szokott látni de én nem néztem még nagyon mert barátnőmet várom mindig. Bejelölt facebookon és rámírt de semmit nem tudok róla. Bővebben lent

Figyelt kérdés

nem tudom hogy hány éves csak hogy melyik suliba jár meg hogy hol lakik és hogy évfolyamtársammal jóban van. nem vagyok az a fajta lány aki csak úgy ráírna hogy "szia mizu?" úgy hogy még csak azt se tudom hány éves:D személyesen jobban megy az ismerkedés főleg ha az elején van egy kis társaság is..:D


ismerkedni így facen nem nagyon ment eddig se, inkább a kapcsolatfenntartás, amikor már pl. tudom hogy mit utál, mit szeret, hány éves:)


jaj azt kihagytam hogy még azt is írta, hogy tetszettem neki, és képek alapján nekem is ő:)) de nem írtam neki. eddig beszéltünk pár sort és megkérdeztem hova jár, leírta megnéztem de nem írtam vissza mert nem volt ötletrm mit írni.. nem szeretnék ilyen sokat kérdezni hogy "aha oké, és hány éves vagy?" mert szerintem hülyén jönne ki:D


huhh hosszú lett, bocsi és segítsetek légysziiii!:)



2014. márc. 10. 01:00
 1/4 anonim válasza:

Pedig nincs benne semmi gáz ha megkérdezed hány éves. főleg ha esély van komolyabbakra is :) ám ha nem akarod a korát elég ha megkérdezed hanyadikos és kitudod számolni kbra :D

ne tétlenkedj és félj mert még lecsap rá vki :(

2014. márc. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha meg nem nyitsz felé, nem kérdezel akkor meg azt hiszi hogy felesleges köröket fut.. Próbálj kicsit nyitottabb lenni! Kérdezz tőle te is.
2014. márc. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyen sose legyél azzal aki tetszik,mert ha nem írsz vissza neki, nem érdeklődsz, akkor (joggal) azt fogja hinni, hogy ő nem érdekel téged, és lemond rólad! Szóval hajrá, hajrá, te is érdeklődj iránta, egyáltalán nem gáz! ;)
2014. márc. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszotokat:)) időközben megoldódott minden, de köszi nektek;) legközelebb így lesz!:)
2014. márc. 10. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!