Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy srác elveszi lassan a...

Egy srác elveszi lassan a legjobb barátnőmet, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Uj osztályba kerültünk a barátnőmmel, és ezzel a sráccal igazábol eleinte mindketten jóba lettünk. Most viszont úgyérzem, mintha harmadik kerék lennék. Állandóan beszélgetnek facebokon. Telefonálni is szoktak (velem sose telefonált). Eleinte nem volt nagy gond, mert nem volt bajom a sráccal. De az utóbbi egy hónapba a falramászok tőle. Folyton beszól, és tudja mivel csesszen fel. Ha valamit beküldök a közöscsopiba, leszolja. De a barátnőm meg nagyon jóba van vele, és neki nem tudom elmondani, hogy mennyire kiidegel. Mit csináljak?

18l


2019. szept. 12. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Féltékeny vagy. Ne csináld!
2019. szept. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok feltékeny, mert azzal nincs bajom ha programjul van.. Jo igaz, kicsit zavar h pl telefonalnak is. De halál bunkó a srac.. De amugy mindenkinek ilyen kis cuki, aranyos fiuka..
2019. szept. 12. 20:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Gondolom bejön neki a baràtnőd. Őt ráadásul nem is zavarja. Ez van. Keress új barátokat!
2019. szept. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mond meg neki,hogyha egy kapcsolat miatt hanyagol,bye-bye. Kész. Ha ebből áll az élete,és eldob emiatt mindent,biztos okos lehet.
2019. szept. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nincsenek együtt, és tudtommal nem szerelmes belé, de hat kitudja.. Mindig őt választja helyettem..
2019. szept. 14. 23:18
 6/6 anonim ***** válasza:

szögezd le neki,ha hanyagol,akkor vége.

ha otthagy: nem is volt a barátnőd

2019. szept. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!