Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak rá gondolok?

Figyelt kérdés
Oké, szóval egy fiú osztálytársam nemrég szerelmet vallott nekem... És én kedvesen, de határozottan visszautasítottam. Mielőtt még jönnétek vele hogy megbántam, nem bántam meg. Soha sem tetszett, igazából nem az esetem, sem kívülről, sem belülről. Nem tetszik s külseje, a személyisége nem szimpatikus. Ettől független azóta csak rá tudok gondolni. Ugye osztálytársak vagyunk, ezért eléggé sokat találkozunk... konkrétan napi 8 órát kivéve hétvégén... Most is folyamatosan rá gondolok, nem értem hogy hogyan tetszhetek neki, stb. Igazából nem örülök neki, hogy ezt elmondta, ugyanis ez így eléggé kínos, főleg amikor random rámnéz, de ettől független nem tudom kiverni a fejemből. Előtte soha nem érdekelt, most viszont tanácstalan vagyok, nem tudom mi van...

2020. nov. 6. 18:26
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

Az van, hogy kedveled

Hitegetheted magad, de az érzelmeidet ne tudod befolyásolni

2020. nov. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pont ezért próbáltam meg 3x leírni hogy semmilyen formában nem tetszik. De tényleg nem. Olyan mintha lenne egy osztálytársad akihez nem vonzódsz, de nem is kerülöd annyira. Hirtelen szerelmet vall nekem a semmiből, nem nagyon tudtam vele mit kezdeni, de valahogy megoldottam. Azóta 2 hét telt el, most telt el az első hét a suliban, előtte ugye szünet volt. Tényleg de tényleg nem érdekel, nem csak hitegetni próbálom magammal. Még a gondolattól is undorodom hogy pl. megfogja a kezem vagy megcsókoljon, kiráz a hideg. Tudom, furcsa vagyok. Szóval igazából tényleg nemtudom mi van de nem szerelem az én részemről az biztos. Igazából mivel ő volt az első aki szerelmet vallott nekem, szóval lehet hogy ezért reagálom ennyire túl az egészet.
2020. nov. 6. 19:04
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért, mert a hiúságodnak jót tesz, hogy valaki szerelmet vallott neked, tehát érdekesnek, szépnek, aranyosnak tart téged. Szóval nem a fiú személye miatt gondolsz rá ennyit, hanem a vallomás miatt, ami jót tett az önbizalmadnak és amitől különlegesnek érzed magad.
2020. nov. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Lehet benne valami, az önbizalmamnak szerintem is jót tett, de azért nem érzem különlegesnek magam. 😂
2020. nov. 6. 19:46
 5/10 anonim ***** válasza:

A kérdésed megoldása ebben a fenti mondatodban van (és abban, amit a válaszolók írtak): "Igazából mivel ő volt az első aki szerelmet vallott nekem, szóval lehet hogy ezért reagálom ennyire túl az egészet."

Ha a fiú valóban nem az eseted (és azt írod, hogy nem az eseted), akkor nehogy kacérkodj vele, mert ezt bátorításnak veszi, viszont maradj vele osztálytársi viszonyban, szabad idődben pedig ne gondolkozz ezen.

2020. nov. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Oké köszi, nyugi nem fogok kacérkodni vele. :)
2020. nov. 6. 20:39
 7/10 anonim ***** válasza:
OK! Arra ügyelj, hogy ne bunkóskodj vele szemben, de ha tolakodni fog, akkor légy határozott az elutasításban.
2020. nov. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszi.
2020. nov. 6. 20:53
 9/10 anonim ***** válasza:
4%
szerezz neki örömet azzal, hogy mondd neki, hogy mégis szereted (vagy valahogy rendesebben fogalmazd meg) és legyetek boldogok.
2020. nov. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De nem szeretem.
2020. nov. 7. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!