Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki volt már hasonló helyzetben?

Norbert911 kérdése:

Ki volt már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Van egy baráti társaságom ami körülbelül 1 éve van meg. Hamarosan megyünk nyaralni pár napra. A társaságban van egy lány aki iránt többet érzek mit barátság és ezt már ő is tudja bár nem olyan rég óta. Többször volt olyan időszak amikor alakulni láttam a dolgokat de aztán megtorpant a dolog. Bejövök neki mert már mondta és az ismerkedésünk sem baráti alapon indult.Gyakran tapasztalom hogy közeledik felém de sokszor közönyös ami nagyon letud hangolni. Nehezen tudom elviselni ha sz*rik a fejemre és elfordult már hogy ez miatt inkább eljöttem a társaságból.Időkozonkent szervezünk közös találkozót ahol csak ketten vagyunk és akkor nagyon jó vele, de társaságban már nem mindig mondhatom el ezt. Szeretnék elmenni erre a nyaralásra de úgy gondolom hogy kockázatos mert könnyen magamba fordulnék és így nem lenne semmi értelme a nyaralásnak. Viszont a többieket sem szeretném cserben hagyni. Valaki volt már hasonló helyzetben? Kicsit olyan érzés mintha az exem is velünk tartana erre a kiruccanasra.Érdemes így elmenni? Jól jönne pár hasznos tanács! Előre is köszönöm!

2020. júl. 24. 06:24
A kérdező szavazást indított:
Elmennék
Nem mennék
9 szavazat
 1/1 anonim ***** válasza:
Én elmennék...Bárhogy alakulhat a dolog. Gondolj bele. Nyaralás, lazábbak vagytok, jól érzitek magatok, a gátlások is háttérbe szorulnak.. ;)
2020. júl. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!