Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez és mitől??

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez és mitől??

Figyelt kérdés

Üdv!

Nem tudom mi történik velem..

17 éves fiu vagyok (mielőtt mindenki lánynak hinne)

Nem rég lett vége egy kapcsolatomnak es úgy éreztem hogy megkönnyebbültem mert számomra csak teher volt ez az egész de másrészt fájt is mert el veszítettem valakit akit szerettem...

Nem tudom miért de el kezdtem újra hiányolni a törődést pár napja újra vágyni kezdtem egy barátnőre egy társra holott még mindig úgy gondolom hogy egy ideig nem szeretnék barátnőt..

De valahogy mégis szeretnék..

Tudom ez most hülyén hangzik es én sem értem mivan velem éppen ezért kérek segítséget..hogy mosg mi is van velem?

Miért van az hogy egyik percben hiányzik egy barátnő aki szeret törődik velem..masik percben viszont még nem szeretnék új kapcsolatba vele vágni??



2020. nov. 18. 15:44
 1/5 anonim válasza:
100%

Tudod haver, velem vagy 5 éve ez van. :D Szeretnék párkapcsolatot, aztán megijedek tőle ha összejön egy, mert úgy érzem, hogy elvesztem önmagam.

Nekem az lenne az ideális, ha ez gombnyomásra működne. Mikor akarok, akkor bekapcsolom, ha nem, akkor kikapcsolom. Persze ilyet nem lehet, és inkább nem játszadozok senkivel, te se tedd. :) Majd lesz normális.

2020. nov. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sohasem jatszottam senkivel és nem ijedtem meg a kapcsolataimtol en nagyon szeretek kapcsolatba lenni szeretni es szeretve lenni
2020. nov. 18. 16:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Még nem értél meg egy kapcsolatra. Nincs ezzel gond. Maradj egyedül, találd meg önmagad és ha már lelkileg stabil vagy, akkor kezdj el ismerkedni.
2020. nov. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ugyanez volt a helyzet csak közben jóban maradtam az exemmel(tudom hülye ötlet de na bonyolult story)és úgy éreztem megint kell,aztán lett palija most meg nagyon vágyok valakire.De a legjobb tipp amit észrevettem pl magamon hogy az élet úgyis adja a kapcsolatot viszont ha rástresszelsz nem fogja.Elsőnek ismert mert magad és ha magaddal rendbe vagy akkor nem lesz rossz érzés egy kapcsolat vagy nem érzed azt hogy elveszted magad.
2020. nov. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek
2020. nov. 18. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!