Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szóóval szerintetek mitévő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóóval szerintetek mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Van egy lány lassan 1 éve ismerem, és ez idő alatt nagyon megkedveltem, túlságosan is. De mielőtt feltenném a leírjam-e neki? kérdést, muszáj tudatnom, hogy megtenném, ha nem bíznék benne annyira amennyire jelenleg. Gyakorlatilag úgy érzem mindent leírhatok neki, de tényleg mindent és ez az amiért nem merem csak úgy leírni hogy szeretem. Mivel ő az egyetlen akivel bármit bármikor meg tudok osztani, anélkül hogy aggódnék utána (leszámítva azt hogy szeretem :D) amit még soha nem éreztem. Sajnos tényleg igaznak látom már azt a sztereotípiát, hogy a férfiak részéről nem létezik igazi fiú lány barátság. Legalábbis most úgy érzem, hogy előtte nem kell álarcot viselnem mert azért szeret amilyen vagyok, csak féle annyira már nem, hogy több lehessen. Sokat gondolkozom, hogy tudnék-e bármit is tenni azért, hogy hasonló képpen érezzen és ha igen micsodát? Nagyon félek attól, ha leírom mit érzek, és az nem kölcsönös hogy kifogok tőle készülni.

2020. dec. 2. 00:32
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Az emberi, szellemi, baráti alap már megvan.

Ne rohand le.

Óvatosan közelítsd.

Figyeld őt. Hátha csak nem vetted észre a szeméből jövő, akaratlan üzeneteket.


Az internet tönkretette az emberi kapcsolatokat, az emberek egészséges ösztöneit. A személyes, ösztönös kommunikációs képességet.


Elkeserítő olvasni, hogy egy egészséges lelkű, szellemi fiatalember

nem tud olvasni a másik szemében, a gesztusaiban, a mimikájában.


https://www.youtube.com/watch?v=VasvtscpZJo

2020. dec. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

https://www.youtube.com/watch?v=GRY2xWcj8pw


10 jel, hogy bejössz-e a lánynak.

2020. dec. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

1,2-es vagyok.


Semmiképpen sem levélben utalj rá, hogy többet érzel barátságnál.

Ezt CSAK személyesen szabad, először csak jelezni.


Ez pedig az ő szempontjai:

[link]

2020. dec. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
2020. dec. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%

Ha szoktatok személyesen is találkozni, akkor ne írj!

Személyesen tudsz figyelni a reakcióira. Ritkán jön be a nagy szerelmi vallomás. Inkább éreztesd, hogy figyelsz rá, törődsz vele. Kis dolokat könnyebb viszonoznia.

2020. dec. 2. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%

Mond meg neki, hogy többet érzel.

Ez már úgyse barátság, ha azon kattogsz egy tali alkalmával, hogy megcsókolnád, de jó lenne ha ő lenne a barátnőd, mi van ha rájön stb.

2020. dec. 2. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!