Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt most miért csinálja anyám?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most miért csinálja anyám?

Figyelt kérdés

Decemberben lesz disznóvágás barátoméknál(szombaton) és mondta anyum, hogy menjek nyugottam úgy sem voltam még ilyenen. Aztán, mivel korán kell kelni így ott alszok barátomnál. Ez volt így egy hete meg még tegnap is. Aztán most elkezdett velem, ordítani, hogy "mi a francot képzelek magamról, hogy itt hagyom őket dolgozni" (csináljuk a tetőt és amikor én megyek akkor fogják összevágni)

Aztán mondta, barátom hogy akkor vasárnap átjön segít azt mi is haladunk. Aztán anyának már ez is baja volt,mert akkor a szombatot is meg a vasárnapot is együtt töltjük.

Én egy kicsit sem értem, volt valaki hasonló szituban?

Mit kezdjek anyámmal?

16l



2020. dec. 3. 07:03
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Anyukád (talán apád is) meg akarja akadályozni, hogy együtt aludjatok. Aludjon a srác külön szobában, ha lehetséges.
2020. dec. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem most aludnánk együtt először és ezt már megengedték egyszer. Most nem hiszem, hogy ez lenne.
2020. dec. 3. 09:26
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Ha az a baja anyukádnak, hogy két napot is együtt töltötök, akkor nem szimpatikus neki a fiú, csak még ezt nem mondta ki. Kérdezd meg őt.
2020. dec. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azt mit tudok tenni,ha kiderül, hogy tényleg nem szimpatikus?
2020. dec. 3. 09:34
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem kérdezed meg tőle, hogy mi a baj, ha egyszer már megengedte, akkor valami új dolog van amiről lehet hogy nem is tudsz.
2020. dec. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Ha fejre is állsz anyud véleményét nem fogod tudni megváltoztatni, ha ő nem hajlik rá. De arra megkérheted, hogy tartsa tiszteletben a választásod, a párod és a kapcsolatotokat.
2020. dec. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nah az van, hogy reggel mondta, hogy nyugodtan menjek, de csak akkor ha 3as lesz a dolgozatom amit ma írtam.

Aztán egy félórára rá odasziszegte nekem, hogy "remélem, csak kettes lesz"

Olyan bíztató, full stresszesen írtam meg ezt a nyamvadt dolgozatot. Ha itthon is maradok nekem sok hasznomra ne számítson.

2020. dec. 3. 11:38
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez valami játszázás,anyukád részéről,kérdés a komplexusaira értendő-e,vagy arra,hogy semmiképp nem akarja,hogy ott aludj. Ezért van sok felesleges vita,mert ahelyett,hogy megbeszélnék a másikkal,elkezdenek menthetetlenül szerepeket felvenni a végletekig
2020. dec. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mit csinálj ? Semmit, sajnos nem tudod egy normális anyára becserélni .
2020. dec. 4. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
ilyenek az anyák! gondolom nem kapja meg apádtól amit szeretne!
2021. jan. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!