Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak? Anyám utálja a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Anyám utálja a barátonat.

Figyelt kérdés
19 éves vagyok a barátom is, a gimibe jöttünk össze és már 3 év 5 hónapja együtt vagyunk. A probléma az hogy az anyám utálja és folyamatosan könyörögni kell neki ha látni szeretném a barátom vagy ő szeretne meg látogatni engem. Tudnátok tanácsot adni?

2015. szept. 30. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak fél hogy elveszít téged próbáld megnyugtatni hogy ő az életed szerelme
2015. szept. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Felnőtt vagy.
2015. szept. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az enyém is utálja, mondjuk a barátom ezt már az elejétől érezte, ezért úgy is állt hozzá, úgyhogy esélytelen volt, hogy jó kapcsolat alakuljon ki köztük. Ahogy előttem is írták, Te már felnőtt vagy, nem mondhatja meg neked anyukád, hogy kivel lehetsz pláne akkor nem, ha már ennyi ideje együtt vagytok. Én kicsit több, mint egy éve vagyok a barátommal. Az elején voltak nehézségek és sok kompromisszumot kellett kötni, de mára valahogy belenyugodtak és szinte zokszó nélkül elengednek akár több napra is vele. Legyél kitartó és lássa rajtad, hogy fontos neked a barátod és nem fogod a kicsinyes túlféltése miatt hanyagolni őt. Előbb-utóbb be kell látnia, hogy nem élheti az életedet helyetted. Vagy esetleg azt is meg lehet próbálni, hogy megbeszéled vele nyugiban, hogy mi nem oké neki a srácban, bár ennyi idő után már kétlem, hogy ez lenne a legegyszerűbb megoldás.

Kort nem írok, mert szétszedik a fejem, hogy ennyi idősen ennyire "önálló" párkapcsolatom van.

Neked meg sok sikert!

2015. szept. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!