Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem alhat velem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem alhat velem a barátom? Miért csinálja ezt anyám?

Figyelt kérdés

Anyám olykor nagyon szigorú... Volt például mikor filmet néztem a barátommal lekapcsoltuk a lámpát és ő visszakapcsolta...

Az ajtóm mindig nyitva kell tartanom ha itt van a barátom akkor meg főleg..

Együtt alvásrol ugy se akart hallani,hogy szilveszterkor barátaimmal (ott lett volna a barátom is ) ott alszok... Haza kellett jönnöm hajnalban...

Azt is mondta,ha megtudja hogy a barátommal bármi olyan dolgot csinálok akkor akkora balhét Fog csapni, hogy azt nem akarom megtudni...

De nem értem őt... Barátom egy normális fiú tisztelettudó, kedves, engem nagyon szeret és van mikor el tudnak beszélgetni anyuval... Akkor miért csinálja ezt ? Valami megoldási lehetőség van az el költözésen kívül? Mert érettségi előtt nem tudok elköltözni...

18/L



2018. febr. 11. 06:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idősen már nem kellene és nem is problémázhatna ezen,pedig lehet ő már fiatalabban azt csinálta amit neked tilt
2018. febr. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
Nem értem. A f@x nappal is feláll.
2018. febr. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez a viselkedés már beteges... Még ha 15 lennél, akkor megérteném... De így nem igazán. A barátod hány éves?
2018. febr. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Nagyon sok szülő, ha érzi hogy a gyereke lassan felnő, és a saját életét éli, KIAKAD. Fél attól hogy egyedül marad, és nem tud mihez kezdeni. Hiszen az akit addig kedve-kéje-vágya szerint terelgetett egy bizonyos úton ( ami nem biztos hogy tetszett a gyereknek) megszűnik, és teljes önállóságot kap az illető Mivel leválik a szülőről, nem igazán lesz beleszólása a továbbiakba, pld. Nagyon kevesen hívják fel egyetemi albérletből a szülőket hogy mehetnek-e inni. Tehát mivel önálló leszel és teszel amit akarsz anyud fél, hogy már nem tud kontrolálni.


A következő a szigor. A szigor ami 18éves korra lesz domináns egy félelem. Saját maga képességeitől, hogy nem is volt olyan jó szülő.

És innentől rengeteg lehetőséged van. Mert vagy elmondod neki hogy jól csinálta a dolgokat s nem kell félnie, és van eszed, Vagy kiállsz magadért és elmagyarázod neki hogy aki tiltással nevel hazudni tanít. Mert ha azt mondja hogy ne…..tek akkor is fogtok, ami tök oké 18évesen És ha nem állsz ki magadért valamilyen szinten, 50éves koroddban is bele fog szólni az életedbe és a gyereknevelésbe is- egyszerűen kijelentve rádtelepszik


Vannak szülők akikkel nem lehet beszélni, mert vagy csak neki lehet igaza, és mindenki más hülye, Vagy nem hallgat meg és beleszól mindenbe hELLO 21.-SZÁZAD Közöld vele írásban, akár Viberen-, Messengeren Persze nem olyan személyes de célratörő és nem tudsz keríteni benne, kvázi határozottabb és célratörőbb -

Meg kell értenie, hogy ha azt akarja hogy 20éves korodra végképp semmit ne tudjon róélad, akkor és csakis akkor halad jó úton.

Ui: átmentem ezeken. Képzeld, anyának senki sem volt elég jó. Vagy ha mégis zsarolt vele. Egy kapcsolatomról tud, ami most van, de annyit hogy a keresztneve, és hello. SEMMIT

Mert ve sem lehet beszélni. Ne jussatok el eddig, és sok sikert

19L

2018. febr. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!