Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány aki okos és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki okos és kedves is de kinézetre számomra teljesen közömbös. De valami még is megfogott benne és nem tudom mit tevő legyek, szerintetek? 18/F

Figyelt kérdés
Kinézetre 10/5 talán de valami még is megfogott benne és nem tudom mit tegyek. Ti mit tanácsolnátok nekem?

2020. dec. 13. 18:38
 1/5 October15 ***** válasza:
95%

Azt hogy fegyvertisztítás közben véletlenül lődd magad tarkón kétszer. :D


Tehát van 1 átlagos külsejű lány aki nem totál idióta és még személyiség is szorult belé? Hol itt a probléma? Félreértés ne essék nem akarom bekamuzni, hogy nekem [vagy úgy általában bármilyen picit is normális emberi lénynek] a külső nem fontos de azért az átlagos az legyen már benne a hibahatárban ha minden más tetszik... :D Főleg hogy nem arról van szó, hogy írtál egy Con-Pro listát és logikai alapon úgy ítélted meg, hogy a lány személyisége szimpatikus hanem "megfogott benne valami", ennek a kijelentésnek önmagában hordoznia kellene a választ egy bizonyos EQ fölött.

2020. dec. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Nekem volt már olyan, hogy a belseje valakinek nagyon megszepitette az adott személyt és széppé vált a szemembe. Aztán mikor szakítottunk, akkor kaptam észbe mennyire csúnya volt igazából
2020. dec. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az 1.válaszolónak :igazából nem tudom eldönteni hogy átlagos vagy minek számít, eléggé lapos de arcra viszont egész szép. A fegyveres tippet még átgondolom 😂
2020. dec. 13. 19:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Mióta ismered?
2020. dec. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 October15 ***** válasza:
Hát kérédező ha neked nem jön be a "hugica feeling" akkor A): Passzold le a számát. :P B): Nézz több anime-t majd rászoksz. XD
2020. dec. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!