Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor hogy lehetne leginkáb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor hogy lehetne leginkább magadba bolondítani egy fiút?

Figyelt kérdés

Igazából nem tudtam pontosan megfogalmazni a kérdést, de írok erről és így remélem megértitek a lényeget

Na, volt egy fiú akivel alakulóba voltunk. Csak valahogy nehézkesen akadozva mentek a találkozgatások, nehezen jött össze. Viszont a talik alatt minden tökéletesen és szépen ment. Bárhol is vagyunk, tali, suli, random összefutunk, mindenhol egyértelműen látszik hogy nem semleges a másik.. Mindig látszik a vonzalom amikből érzéseket is észre lehet venni. Sokan mondták már hogy látszik mennyire összeillünk meg mennyire akarjuk és cukik vagyunk. Mindig ilyen kis aranyosan hozzáérünk a másikhoz vagy valami, beszélünk is.

De ez sajnos annyiba maradt valahogy.. Valamiért nehezen hoztunk mindig már össze talit és így már semmi nincs abbamaradt, nem is írunk semmi. Tudom hogy ezt helyre lehetne hozni mert nagyon kis dolgokon múlt az ilyesmi, meg amúgy mindent meg tudtunk beszélni. Eddig mindig helyre akartuk hozni akármi volt. És most is helyre lehetne ezt biztos tudja ő is. De így a végefele úgy érzem csak én voltam rajta annyira hogy legyen valami, rajta nem igazán láttam nagyon, vagy csak nem eléggé mutatta nem tudom. De aztán hogy megint nem taliztunk, én ezt megelégeltem már és ideges meg nagyon szomorú voltam egyben. Ezek az indulatok vezéreltek és kb leoffoltam. Azóta nem írunk és nincs is tényleg semmi, ez már ilyen másfél hónapja. Néha arra gondolok jobb ez így nekem de valahol legmélyen meg hiányzik nagyon.

És így rossz nekem, hogy nem beszélünk és csak úgy abbamaradt az egész. Mindig gondolok rá mai napig pedig nem akarok.

Ha áttérünk a kozösségi oldalas témára, mikor mondjuk kiteszek sztorit akkor ő mindig megnézi hamar. Az övét én meg nem nézem meg direkt. Csinált már ilyeneket hogy utánzott, amit én kitettem mondjuk idézetet ő is kitette ugyanazt, levágva kicsit az enyémet. Vagy ha én kitettem magamról sztoriba képet, ugyanolyan stílusban kitett ő is magáról. Vagy ha nincs kint semmi és kiteszek valamit, akkor utána ő is kitesz. Most legutóbb pedig kb egy hétig biztos nem tettem ki semmit, azalatt ő se. Aztán ahogy én újra kitettem valamit egy hét után, rögtön már ő is és számítottam rá tudtam hogy az lesz mert ismerem már azért. Ezeket direkt csinálja, direkt utánoz. Tudom hogy gyerekes és kicsit lényegtelen dolgok ezek de ebből is látszik hogy érdeklem és úgy csinálja mintha valami kis játékba lennénk hogy ki mit tesz ki mikor és leutánoz. Lehet azért hogy valahogy beszéljünk, vagy szóvá tegyem (ami már egyszer megvolt és imponált neki) vagy nem tudom. Barátnőim is mondták már hogy ah direkt utánoz és küldik nekem.

A napokban mondott valamit az egyik barátnőm aki jól ismeri, mert a bátyjának haverja a fiú. Na szóval náluk volt a fiú, és valamiért odahívta a barátnőmet maga mellé, közben telózgatott. Látta barátnőm hogy sok lánnyal írkál szivezget meg minden, és megkérdezte tőle csajod van, ő meg mondta van egy pár. Aztán barátnőm szóva tett neki engem hogy mi van velem, mondta hogy oh a legalján van. Hát nem mentem el talira mert nálunk voltak a nénémék (vagy mi), ő megharagudott én meg utána nem is írtam neki na ennyi. (Ami amúgy nem teljesen így volt de mindegy)

Azt hitte barátnőm hogy ettől nekem mennyire rossz kedvem lesz ha elmondja, mert sokakkal ír meg ilyenek és na. De nem lett rossz kedvem, inkább jó volt hogy kijózanított mikbe van a fiú. Nem jön be ez a stílus, gyerekes ez a felfogása. Amúgy meg ha belegondolunk, ezt is direkt csinálhatta hogy direkt hívta oda barátnőmet maga mellé, direkt telefonozott közbe hogy lássa és mondja el nekem mert tudja hogy kb mindent megbeszélünk. Alapjáraton nem is szoktak beszélgetni mikor náluk van, szóval ez szerintem egyértelmű volt. Szerintem ki akart belőlem váltani valamit.

Most legutóbb a napokban kiraktam sztoriba egy képet magamról, nagyon hamar megnézte és szivezte is. Eddig nem is csinált ilyet. Nem számítottam rá mert úgy voltam vele ugye hogy ellehet foglalva a kislánykáival. Erre ja, beimádja a képem. Nem nagy dolog amúgy egy ilyen mert más is szokta de tőle nem gondoltam volna. Egyből az jutott eszembe hogy csajozgathat meg minden ha én ugyanúgy bejövős vagyok neki😅✌🏼És ez nem is fog változni mert ismerem, tudom mennyire tetszek neki meg nagyon rendesnek tart belsőleg is stb. Kicsit cink amúgy amit csinál, ez ilyen taktika lehet tőle.

Csak ezekkel összekavar nem tudom mit gondoljak. Már azelőtt mielőtt teljesen abbamaradt volna, sokszor félretettem én is a büszkeségem és tényleg rajta voltam hogy legyen valami előrelépés de lehet én is hibás vagyok, mert nem a legjobb stílusban tettem ezt és így nem nagyon értem el vele semmit amit akartam volna. De szerintem más se nagyon bírta volna úgy ahogy voltak a dolgok.

Az lenne a kérdés így ezek után, hogy mit lehetne tenni ilyenkor, vagy mit lenne érdemes mutatni felé, hogy viselkedjek? Úgy gondolom valami még lehet benne hogy akarná még ezt velem és neki is rossz hogy így alakult. De nekem ilyenkor mit kell kimutatni? Legyek teljesen közömbös felé, ne mutassak semmit? Vagyis akkor éljem szépen a mindennapjaim és lássa hogy mennyire jól érzem magam. Szerintem inkább azt kéne, minthogy a gyengeségeim mutassam ki meg hogy hiányzik. Vagy mi érhetné el azt hogy akar engem és hiányozzak? Szokták ilyenkor mondani hogy meg kell mutatni miről csúszott le a személy, nagyon sokan így is tesznek és akkor eléri a hatást. De nem tudom mit gondoljak, nem látok a fejébe.



2020. dec. 17. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Sajnálom, de nagyon úgy fest, hogy tartalékos vagy csak számára. Amíg esélyesnek látott téged, addig érdekelte a dolog. Miután "leoffoltad", nem kerested a társaságát, abba hagyta ő is a teperést. Azért utánoz, hogy gondolj rá, ne felejtsd el, esetleg újra ráírj és tálcán kínáld magad. Ha nem írsz rá, akkor majd ha nem lesz más, akkor jössz megint te a képbe.
2020. dec. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmit ne mutass felé, egyszerűen csak beszéljétek meg a dolgokat egymást közt. Mondd el neki, hogy hogy érzel iránta, mit gondolsz ezekről a kis dolgairól. Semmi értelme taktikázgatnotok, mert csak félrevezetitek a másikat és aztán végképp nem lesz köztetek semmi. Majd azért írd meg hogy hogy sikerült :D
2021. jan. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"De ez sajnos annyiba maradt valahogy.."


Megszűnt az érdeklődése, és azt sem biztos, hogy egyáltalán készen áll a "következő" szintre.


Tudod ez olyan mint a diákévek, amelyik évfolyam nem megy azt ismételgetik, amíg el nem érik a megfelelő szintet a feljebblépésre!


Adj esélyt érettebb fiúnak, aki tudja mik a további teendők, és aki által te is érettebbé válhatsz!

2021. jan. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Ha áttérünk a kozösségi oldalas témára, mikor mondjuk kiteszek sztorit akkor ő mindig megnézi hamar. Az övét én meg nem nézem meg direkt. Csinált már ilyeneket hogy utánzott, amit én kitettem mondjuk idézetet ő is kitette ugyanazt, levágva kicsit az enyémet."


Na onnan meg úgy ahogy van töröld magad!


Közösségi élmény kell? Járj el edzésre, vagy önkéntes munkára!


Csinálj olyat ami igazi, a mű dolgokat hagyd meg a balfékeknek!

2021. jan. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem válaszolókkal. Nem úgy tűnik, mint akit érdekel/érdekelt ez a kapcsolat. Hogyha annyira akart volna veled találkozni, akkor találkozott volna veled. Az ember mindig tud arra időt szánni, amit igazán akar.


Szerintem próbáld meg elfelejteni, majd jönni fog egy olyan srác, aki igenis teperni fog érted és mindent megtesz majd, hogy találkozzatok és a kedvedben járjon.

2021. jan. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!