Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyak a szandekai? Vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyak a szandekai? Vagy csak bolonditani akar engem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A baratnom novemberbe csokolozott elosszor,azzal a sraccal akinek regebben en tetszettem,es egyiknap lejott a masik baratnomhoz a fiu,de o nem tudta h enis ott leszek,aztan vegulis jol is alakult minden mert elvoltunk,es hazamentem a baratnom meg a srac beszelgettek,es mondta a fiu,a baratnomnek h tetszek neki en,aztan ram irt fbn,irta hogy tetszek neki nagyon,de aznap amikor taliztunk ratertunk erre a temara,hogy o a baratnommel csokolozott,es mondta hogy neki soha nem tetszett.. aztán ugye irogattunk facen es irta hogy nagyon tetszek neki aztan en meg irtam neki hogy baratno utan ez kellemettlen en nem ilyen vagyok.. es o meg irta hogy egy csok volt semmi tobb es hogy abba a csokba nemvoltak erzesek felole..en meg irtam neki hogy enis csak arra kellennek,erre o azt irta hogy te tenyleg tetszesz akarmennyit tudnek rad varni! Mindig leakar jonni de en megmindig nemerek ra .. ezert majd holnap fogok vele talizni ujra.. es bevallom nekemis tetszik meg kedvelem.. de nem tudom hogy most komolyak a szandekai irantam vagy csak bolonditani akar engemet? Es a baratnom aki csokolozott vele neki tetszett.. szerintetek nem fogja meg tudni? Felek nagyon ettol hogy kiderul es Elveszitem a baratnomet,de en a fiut sem szeretnem elvesziteni.. ertelmes valaszokat legyszi es hosszabban segitsetek😢
2018. ápr. 2. 13:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez bonyolult. Szerintem ülj le és beszéld át a barátnőddel a dolgot. Így rendezettebben fogod majd látni, hogy a fiú vagy a barátnőd a fontosabb. Kérdezz rá a fiúra komolyan, hogy mik a szándékai. (Remélem van érzéked kiszagolni a hazugságot). A fiú válasza után pedig eldöntöd, hogy mi a fontosabb neked. Ha pedig a barátnőd ennyiért véget vet a barátságotoknak, akkor nem is voltatok igazán legjobb barátok. :)
2018. ápr. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!