Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tobbet érez e irantam a fiu...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tobbet érez e irantam a fiu barátom?

Figyelt kérdés
Szoval joba lettunk kb 4 honapja es nekem mindig is bejott de most nem ez a lenyeg hanem hogy mostanában ugy erzem hogy kozelebb kerültünk egymáshoz tobbet szeretne velem kettesben lenni... stb. Par napja pedig ramirt es feljött hozzam mert szüksége volt ram es vegul nalam aludt egy ágyban aludtunk sokszor egymáshoz ert a kezünk meg kozel voltunk egymáshoz de nem tortent semmi, neztunk filmet akkor direkt cseszegett hogy ne tudjak aludni, simogatta a kezem meg ilyenek szerintetek tobbet érez irantam?

2020. dec. 19. 23:11
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Lehet :)
2020. dec. 20. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szamo77db válasza:
100%
Szerintem igen.
2020. dec. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 AlphaNice válasza:
100%
100% hogy igen. És te?
2020. dec. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg igen.
2020. dec. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!