Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Az egyik barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Az egyik barátom bevallotta, hogy többet érez irántam és szeretne több időt velem tölteni?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit érzek iránta. Hülye kérdés, de most komolyan mi különbözteti meg a szerelmet és a szeretetet?

2019. febr. 14. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha kérdéses akkor nem szerelem.
2019. febr. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem tölts vele sok időt és megtudod.

Mármint, ha nem szeretnéd, akkot nem kell, csak tudod a fiúk a kinézetre fellángolnak és aztán egy olyan kapcsolat nagyon felületes és unalmas tud lenni.

De szerintem cuki, mert nem a járunk? kérdést tette fel, hanem csak több időt töltene veled :)

Meg a te barátod, te ismered, hogy milyen :)

2019. febr. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kategorizálni kell az érzéseidet, hanem eldönteni, hogy akarsz-e vele több időt tölteni vagy nem. Ha esélyt akarsz adni annak, hogy esetleg több is legyen, mint ami most van, akkor szánj rá időt. Ha viszont nem esne jól többet vele lenni, akkor mondj neki nemet. (Bár szerintem ha csak ez a kettő merül fel, hogy szerelem, meg szeretet, akkor mindenképpen szívesen töltenél vele több időt te is, hiszen mindkettő pozitív érzelem.)
2019. febr. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!