Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek talizni vele Normális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek talizni vele Normális hogy ennyire félek az első talától?

Figyelt kérdés

Holnap találkozok egy sráccal akivel eddig csak instán írogattunk de elegge parázok az első talától félek hogy nem fogok bejönni neki vagy nem lesz miről beszélgetnünk..már 2 talát lemondtam nem akarom ezt is mondjuk már gondolkoztam rajta hogy nem is akarok vele találkozni..

Eleve elegge introvertált és félénk vagyok azokkal akiket nem ismerek..ráadásul még barátom se volt sose..

Normális hogy ennyire félek ettől?

16l



2020. dec. 25. 18:59
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
84%
Az insta generáció. Már bánom, hogy anno fikáztam a facebookot
2020. dec. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Amúgy is sokaknak bejön, ha látják ha a lány izgul. Csak ne ülj végig csöndben. Ha meg nem jön össze találsz mást, ennél többet úgy sem tehetsz
2020. dec. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
86%

Először is nyugi!


Elhívott téged, 2-szer lemondtad, de ő még 3-ára sem adja fel... Ha nem tetszenél neki már rég nem foglakozna veled.


Az normális, hogy félsz, de ne parázz ennyire?


Amúgy is mitől félsz? A legrosszabb ami történhet, hogy nem lesztek szimpatikusak egymásnak.

De ha meg sem próbálod, akkor semmi esély,hogy bármi is összejöjjön.

2020. dec. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
87%
Szia! Na végül hogy ment a tali?
2020. dec. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
100%
Az még csak ma lesz, hiszen tegnap írta ki 😀
2020. dec. 26. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim válasza:
100%

#13-assal értek egyet! Figyelj, szorongásos betegként nagyon átérzem ezt, tudom hogy ez már nem izgulás, ez félelem. De ez, jó esetben az első vele töltött fél órában oldódni fog. És egyébként, tudasd a sráccal, hogy parázol. Mondd meg neki majd ha ott leszel, hogy "ha kicsit összeszedetlen vagy akkor bocsi, csak parázol, attól hogy..." és a srác máris tudja, mi bajod, és ha tetszel neki (már pedig harmadik találkozó-próba esetén ez szinte BIZTOS) akkor segíteni fog. Vagy legalábbis mindenképpen megpróbál majd.

Az ilyen félelem általában nem valós alapokon nyugszik, de nagyon valósnak érződik. Nem mondom, hogy ne félj. De menj el a félelmed ellenére. Veszteni valód nincs, tényleg. Ha bejöttök egymásnak akkor ebből lehet prákapcsolat, ha nincs köztetek kémia, hát nem öltök tovább felesleges energiát a kapcsolatotokba, vagy legalábbis nem romantikus irányba.

És srácként mondom, kifejezetten megnyugtató nekünk ha a lány is zavarban van. Mert akármilyen kőszobornak ábrázol minket a társadalom, nekünk is vannak érzéseink, csak mivel jobban elvárt tőlünk, jellemző hogy leplezzük. Ha srácként izgulok a randin, és azt látom hogy a lány/hölgy sem egy kőszobor, benne is meg vannak ezek az érzelmek, kapok egy pozitív visszacsatolást arról hogy ez természetes. Illetve, szintén srácként, bár ez már személyes: Nekem biztos nagyon fájna, ha a harmadik találkozó is lemondásra kerülne. Hisz mindkét fél tervez, várja, energiát öl a mentális és fizikai felkészülésbe, és feleslegesen, ha végül nem találkoztok.


Fel a fejjel! Tényleg nincs veszteni valód. Minden rendben fog menni, én mondom neked.

2020. dec. 26. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
100%

Azért mindenképpen írj egy pár sort majd, hogy hogyan sikerült a tala.

Szerintem itt sok mindenkit érdekelne, mert egyébként olyan kis aranyoskának tűnsz.

2020. dec. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:

#17-nek igaza van, valamilyen kis visszajelzést szeretnénk, hogy hogyan alakult.


Valóban aranyosnak tűnik a kérdező.

Drukkolunk, hogy összejöjjön!


(Minden új dolog, amit először csinálsz, egy kicsit íjesztő vagy nehéz, de nem kell félni, majd belejössz!)

2020. dec. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Na milyen volt a tala??? 😆😆😁😁
2020. dec. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
100%

Lehet olyan jól érzik magukat, hogy estig maradnak 😀


(Volt már ilyen 😅)

2020. dec. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!