Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 13 évesen normális, ha van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 évesen normális, ha van egy barátom, és megakar csókolni?

Figyelt kérdés

Már 2 hónapja járok,egy fiúval,és már konkrétan mondta is,hogy megakar csókolni. Normális ez?

13/l



2017. aug. 12. 10:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
27%
Sajnos a mai "világban" ez már normális.. elég fiatalon ugrik a csajoknak meg a srácoknak... 19
2017. aug. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
74%
Egy párkapcsolatban teljesen normális a csók...De a párkapcsopat meg nem normális 13 évesen. Amúgy ha nem akarod, szerintem nyugodtan megmondhatod neki hogy nem akarsz csókot.
2017. aug. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
15%
Nem
2017. aug. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
28%
Az a nem normális, hogy 13 évesen jársz valakivel.
2017. aug. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
53%
De, teljesen normális, csókolj neki vissza, és amit az elottem levo irt, az hulyeség, mert a 13-14éveseknek is vannak érzéseik, szoval teljesen normalis, jo sokaig húztátok. Majd irj, hogy milyen volt, mit mondtál neki. 14/l
2017. aug. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
81%

Miért ne lenne normális?

Igenis vannak olyan 13-14 éves lányok, akik szellemileg/érzelmileg sokszor érettebek, mint mondjuk néhány 16-17 éves lány.

2 hónapja jártok, és a csók nem egy ijesztő dolog, szóval ne félj :D

De ha bármit erőltetni akar, akkor hagyd ott a srácot, mert az nem hozzád való.

Persze, hogy meg akar csókolni, mert szeret, és hamarosan biztos te is így érzel majd, hogy meg akarod csókolni őt.

2017. aug. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%

Bocsi, nem bírom elnézni a saját helyesírási hibámat, szóval;

*érettebbek, két b-vel :'D

2017. aug. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
77%

Azt senki sem mondta, hogy egy 13 évesnek ne lehetnének érzelmei. Viszont ha azt nézzük egy 13 évesnek még gyereknek kéne lennie, és nem a szerelemmel foglalkoznia. Én például a fél életemet odaadnám, ha normális gyerekkorom lehetett volna. Természetes hogy érdeklődnek a másik nem iránt, de meg kell húzni a határt. Főleg úgy, hogy a csók sok szempontból intimebb is mint a szeretkezés. Igen, sok olyan lány/fiú van aki érettebb a korosztályánál. Viszont ha ebben az esetben is ez lenne, akkor a kérdező eleve ki se írta volna a kérdést. Gyerekkorban még elmegy a járás, szerintem aranyos mikor fogják egymás kezét, és segítik a másikat...De az már elég groteszk, hogy csókolóznak. Főleg hogy két hónap után. Értem én hogy ilyen korban keresik az egyéniséget és alakítgatják a személyiségüket és hogy hasonlítani akarnak a felnőttekre, de ez a formája...elég fura. Én sem vagyok valami vénség, csak pár évvel vagyok idősebb a kérdezőnél, de szerintem ez nagyon korai.

2-es voltam.

2017. aug. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
25%

Egy 8 évesnek is vannak érzései, akkor már ő is simán járhat valakivel?

A tojáshéj a feneketek alatt, de nektek már az a normális, hogy 13 évesen pasitok van. Nagyon gyerekek vagytok még egy párkapcsolathoz. Sok felnőttnek sem megy, nem ám gyerekeknek. Nem tudom miért játszátok a felnőttet..

2017. aug. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
71%
Ha ahhoz viszonyítjuk hogy egyes 13 éves lányok már rég elvesztették a szüzességüket akkor mondhatni hogy normális. Viszont 13 évesen még éretlenen nem ezzel kéne foglalkozni. Tudom hogy ilyenkor milyen "menő" hogy már van barátod, már csókolóztatok stb. én is ilyen voltam pár évvel ezelőtt de kinőttem szerencsére. Ha meg akarod csókolni, hát csókold. Ha nem (éd esetleg ez neki nem tetszik) akkor hagyd a fenébe, gyerekek vagytok még. 16L
2017. aug. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!