Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek talizni vele Normális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek talizni vele Normális hogy ennyire félek az első talától?

Figyelt kérdés

Holnap találkozok egy sráccal akivel eddig csak instán írogattunk de elegge parázok az első talától félek hogy nem fogok bejönni neki vagy nem lesz miről beszélgetnünk..már 2 talát lemondtam nem akarom ezt is mondjuk már gondolkoztam rajta hogy nem is akarok vele találkozni..

Eleve elegge introvertált és félénk vagyok azokkal akiket nem ismerek..ráadásul még barátom se volt sose..

Normális hogy ennyire félek ettől?

16l



2020. dec. 25. 18:59
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
100%
30-as dobj egy üzit rám:D
2020. dec. 27. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
100%

Hát jó lenne ha tudnánk a folytatást, mert én anmyira izgulok, hogy lehet hogy elsem tudok aludni.

Azért mennyire érdekes az élet, hogy egy picit humoros kérdéssel, és szóhasználattal, mennyire szimpatikussá tudja magát tenni egy teljesen ismeretlen személy.


Mennyire ki tudjuk néha szúrni hogy ki az aki trollkodik, és ki az aki nem. Lehet ezt azért érezni.

Szegény kis csajnak 16 évesen még nem is volt barátja soha.

Aztán most itt ez az izgalmasnak mondott "tala".

Hát reméljük jól sül el.

2020. dec. 27. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak jól érzik magukat:P
2020. dec. 27. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
100%

Így van, pár mondatából az jön le, hogy kedves, akarná ő ezt, csak fél.

Mi pedig ha tudunk (még ha csak szavakkal is) miért ne segítenénk neki?!

Mint már írtam amit elöször csinál az ember, az kicsit félelmetes vagy nehéz lehet, de majd belejön 😁

(Nekem erről egy story jut eszembe, a 4 fiatal és az álvány esete... igen... mi voltunk

Még fel is borultunk vele, de caak megtanultunk rendesn használni)

2020. dec. 27. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
100%

Már két napja együtt vannak, szóval lehet, hogy tényleg szervkereskedő.😢


Elképzelem egy hét múlva

Egy elrabolt lányra bukkantak a rendőrök egy gyks bejelentőtől, mert nem válaszolt 🤣

2020. dec. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
100%

Vagy szervkereskedő, vagy amnnyira jól érezték magukat, hogy kint maradtak egy sötét, kihalt erdőben 😀


Bár az is lehet, hogy a kérdező, már nem szertene nekünk valaszt adni, hogy mi történt...


Vagy a rendőrök is olvassák ezt a kérdést/beszélgetést, és ők maguk kezdik el keresni 😂😂

2020. dec. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt gondolom, hogy ha nem sikerült jól, akkor a kérdező nem fog ide vissza térni, és akkor sajnos soha nem tudjuk meg, hogy egyáltalán volt e tala.🤷‍♂️

Mert az is lehet, hogy harmadjára is lemondta ez a titokzatos talát. 😭

2020. dec. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 A kérdező kommentje:

Sajnos nem sikerült találkozni mert most meg ő mondta pe,aztán kiderült hogya van barátnője...pedig nem is említette,úgyhogy erről ennyit..

Egyébként köszönöm a jó tanácsokat és a kedves kommenteket🥰

2021. jan. 3. 00:46
 39/45 A kérdező kommentje:
A helyesírási hibákért bocsánat csak gyorsan gépelek😅
2021. jan. 3. 00:47
 40/45 anonim ***** válasza:
100%
😭😭
2021. jan. 3. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!