Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Számít ismerkedésnél ez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít ismerkedésnél ez?

Figyelt kérdés

Tegyük fel van egy 16-18 éves lány, aki szűz. Szóval számít hogyha a srác már nem az, vagy az?

18F


2020. dec. 26. 23:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem számít. Viszont a későbbiekben ha egy pár lesztek, akkor számít, mivel “tökéletessé” kell tenned a lány első alkalmát :D
2020. dec. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ miben. Alapvetően nem számít, de emiatt jobban kell figyelned rá, főleg az első alkalomnál.
2020. dec. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha az akkor az "közös felfedezés élménye lesz", különben meg csak örülni fog a lány, hogy tapasztalt vagy. Szóval szerintem nagyjából mindegy.
2020. dec. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én örültem neki hogy a barátom szűz volt és együtt vesztettük el, nekem ez sokat számított. Nyilván ha nem lett volna az sem lehetett volna mot csinálni vele, meg nem sértőttem volna meg, de nekrm pozitívum volt a szüzesség.

Ettől még figyelmes volt, vigyázott rám az első alkalommal, úgyhogy a jó élmény is magvan.

2020. dec. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is inkább szimpatikus lenne, ha szűz, de nem várnám el.
2020. dec. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%

Vicces, de a lanyokat ez nem érdekli mivel náluk nincsen jelentősége hogy a csavo hany csajjal volt elotte. Ezért is vonzódnak az idősebb tapasztaltabb csavokhoz többnyire. Ez így alakult ki.

De MinDig vannak kivételek

A masik meg az hogy hagyjad a kiscsajt, Hadd ismerkedjen korabelivel es majd egy szuz sraccal esetleg

2020. dec. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!