Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit akarhat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akarhat?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, 3 éve ismerkedtünk meg, akkor randiztunk, de egyikünk szerint se illettünk össze, csak külsőre tetszettünk egymásnak, így inkább csak barátkoztunk. Nem volt köztünk semmi.

Elég jó barátok lettünk, azóta nem történt egyikünk feléről se kezdeményezés a másik felé.

De tegnap este írt, hogy talált egy jó filmet és átmehetnék hozzá, megnézhetnénk. Még nem válaszoltam rá semmit, meg se nyitottam az üzenetet.


Végig ugyanúgy viselkedett velem, nem próbálkozott, meg semmi hasonló, ezért nekem ez furcsa hirtelen. Tudja, hogy nem "az a fajta" lány vagyok, és csak komoly kapcsolatba mennék bele. A mi baráti kapcsolatunk elég jó, nem hiszem, hogy tönkre akarná tenni.


Mégis megfordult a fejemben, hogy mi van, ha csak "azt" akarja?? Nem nézném ki belőle, de paranoiás vagyok. Mert ha többet akarna, akkor nem egyből filmezni hívott volna át mindenféle előjel nélkül, nem? Vagy lehet, hogy tényleg csak meg akar nézni egy filmet és egyáltalán nem akar semmit, szexet se?


Mindketten 18 évesek vagyunk


2020. dec. 27. 09:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak óvatosaan...
2020. dec. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Te ismered, hogy milyen...az elmondottak alapján jó eséllyel tényleg csak filmezni akar, de sosem lehet tudni.
2020. dec. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kellemes estét akar, az tény. Hogy mi teszi neki kellemessé - alighanem a szex.
2020. dec. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ja, így távolról nem lehet megmondani
2020. dec. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Örülsz, hogy írt? Te mit szeretnél tőle/vele? Arra törekedj.
2020. dec. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!