Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy írjak rá egy kellemetlen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy írjak rá egy kellemetlen dolog után?

Figyelt kérdés
16 éves lányról van szó, elég kellemetlen beszélgetést folytattunk online és most hogy nyissak felé?
2020. dec. 31. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Hàt nem tudom milyen kellemetlenségről van szó, de az biztos hogy attól témájában valami totál eltérő nyitott (tehát kicsit kifejtősebb, nem egy igen/nem) kérdéssel indítanék.

17L

2020. dec. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tehát ne hagyjam a témát semmiképp?
2020. dec. 31. 22:15
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi történt, és mi a célod a vele való kapcsolattal?

Ezek ismeretében többet tudunk segíteni.

2020. dec. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd a témát, beszélgessetek másról

1

2020. dec. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nos ez a attól a bizonyoe témától is függ.

Velem is történt már ilyesmi,konkrétan egy fiúval kapcsolatban is. Régebben chateltünk egy párszor de az nagyon bénán alakult,és ennyiben maradt az egész

Én annak örülnék, ha rámírna valami semleges dologgal(pl pont itt az új év,vagy csak hogy miújság velem,mert rég beszéltünk). Aztán végülis felhozhatná azt a dolgot is,és max megbeszélnénk hogy tiszta lappal indítunk

Szerintem ez így korrekt, és utána már csak nomrálisan beszélgetünk,bármiről:)

Remélem segítettem egy kicsit:D

Szintén 16/L

2020. dec. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Honnan tudjam hogy a lány akar velem még beszélgetni?
2020. dec. 31. 23:57
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ha szeretnéd akkor elmesélheted privátban, mert így nem lehet segíteni. Ehhez tudni kell pontosan hogy mi történt és mik voltak a reakciók, mert ezt nem lehet általánosítani.
2021. jan. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

5.vagyok: nyugodtan leírhatod nekem is, ha szeretnéd:)

Amúgy ha csak ráírsz,hogy boldog újévet,abban még nincs semmi,biztosan válaszolni fog

Utána meg esetleg kérj bocsánatot a múltkoriértb, vagy mondd, hogy felejtse el:D és innentől majd adja magát a beszélgetés

Amúgy a reakcióiból látod, hogy ha mondjuk csak 1-2 szóban válaszol, és sokkal később akkor nem kell erőltetni

2021. jan. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!