Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány akivel neten...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel neten ismerkedtem meg, és nem ír már úgy. Ez egyértelmű akkor?

Figyelt kérdés
Megismertem neten egy 17éves lányt szeptemberben, nagyon élvezte a beszélgetést állítása szerint. De a napokban hirtelen megváltozott. Nem nagyon keres úgy mint régen, válaszai se olyanok. Ez akkor azt jelenti hogy van valami amit elbasztam?
2021. jan. 7. 00:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Van valami. Nem találkoztál vele.
2021. jan. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen. Ilyen kapcsolatok csak akkor működnek, ha egy két héten belül találkoztok. Szerintem az is csoda, ha eddig tudtatok beszélgetni.
2021. jan. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem voltunk hivatalosan kapcsolatban, nem írtam... "megismertem" azt írtam.
2021. jan. 7. 00:38
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem puhatolózz, hogy mi történt, esetleg kérdezz rá. Lehet másfajta magánéleti problémája van, és azért válaszol máshogy, de jól esne neki, ha észrevennéd, és érdeklődnél.

Persze az is lehetséges, amit te írtál, ha így van, azt is jobb tisztázni.

2021. jan. 7. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

4esnek igaza van, lehet hogy valami baj van a magánéletében, amiről nem mesél neked, viszont kihat a jelenben történtekre is, pl. ha veled beszél...ez a jobb eset, és még van remény,hogy kedvel téged



De van a másik, hogy már nem érdekled...akkor nem is fogod. Lehet hogy valami olyat írtál, amiért kiábrándult.... és már nem ír ugyanúgy... én ezért szoktam változni,ha beszélek valakivel. Ha már nem érdekel, kiábrándultam belőle...akkor már nem tudod ugyanúgy társalogni,mint az elején :(

2021. jan. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Simán csak töketlennek tarthat, amiért szeptember óta nem jöttél vele össze.
2021. jan. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Először meg akartuk ismerni egymást, nem egyből kapcsolatba beleugrani... Őszinték voltuk szerintem, na mindegy. Úgy tesz mintha nem történt volna semmi. De egyáltalán nem keres.
2021. jan. 7. 20:51
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Valaki beelőzött.
2021. jan. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Vagy megunt, vagy a fejecskéjében kitalált valami hülyeséget. Vagy valami bebeszéltek neki. Ilyenek még simán lehetnek nem?
2021. jan. 7. 21:05
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy nő ezer dolog miatt ejthet, és ha nem valami egyértelmű szitu, akkor nem is fogja bevallani az okát.

Ha fontos próbálj visszakerülni, de ha nem megy engedd el.

Tapasztalatnak jó lesz.

2021. jan. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!