Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normalis, hogy vele almodtam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis, hogy vele almodtam mar megint?

Figyelt kérdés

Szoval, volt egy csaj akit egy eve ismertem meg, s beszeltunk meg ilyenek egy kis darabig mig lattam h nincs miert (mai napig bejon es a beszelgetesunk vege azert lett mert sokadjara hivtam ki, es hat szep szoval visszautasitott a vegen). Nincs is ezzel semmi baj, belenyugodtam, sot mar masokkal flortolok, beszelgetek, de mostanaban vele almodok, sot meg jo hosszu almokat.


Miert van ez? es miert jott vissza az almokba?



2019. febr. 15. 12:21
 1/1 anonim válasza:
Nem tudom, de ugyanez van velem is, csak én lány vagyok. Talán azért mert ilyen sokáig vonzódtál hozzá, ezért az agyad még nem akarja elfelejteni
2019. febr. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!