Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktatok tartani 4-5 napos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok tartani 4-5 napos vagy akár egy hetes szüneteket a beszélgetésben?

Figyelt kérdés
Fiúk lányok
2021. jan. 2. 23:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Általában megvárjuk, hogy valami történjen velünk, legyen miről beszélni a sablonos /Szia-Szia-Mizu-Semmi,veled-Semmi-Az jó/ helyett.

16/L

2021. jan. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ritkán. De általában max 3 nap
2021. jan. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi, csak azért kérdem mert a fiú írta hogy legyen szünet pár napig:)
2021. jan. 2. 23:47
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azért írta mert kicsit rajta lógtál. Ez ember függő, van aki akár minden órában a párjával beszél és van akinek elég ha pár naponta megbeszélik hogy milyen fontosabb dolog történt velük(én ilyen vagyok, bármennyire is szeretem az illetőt nem bírom ha minden percben velem van, akár csak mobilon keresztül is)
2021. jan. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Én nem bírnám ki és a párom sem. Folyamatosan keressük egymást és maximum pár óráig nem írunk egymásnak. És ez nem baj, ahogy több nap sem baj, minden ember és kapcsolat más. Ki kell tapasztalni, hogy nektek hogy jó és mit akartok.
2021. jan. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom még az ismerkedés fázisban vannak, kapcsolatban minden más
2021. jan. 3. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A párommal folyton beszélünk/írunk/együtt vagyunk (mikor melyik). Viszont a többi ismerősömmel csak néhány naponta vagy hetente beszélek, mert akkor biztosan nem egy fél perces, unalmas beszélgetés lesz. Ellenben a párommal sosem az, mert mindig tudunk mesélni egymásnak valamit.
2021. jan. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
66%

Exemmel mindig csak akkor írtunk egymásnak amikor konkrétan volt valami, de ha nem volt semmi akkor is mindennap volt kommunikáció. Mikor karantén alatt nem történt semmi akkor video plusz online játékok, amikor nyáron külön programokon voltunk akkor meg este megbeszéltük. De összességében nem volt olyan hűdesok témánk.

Fiú baráttal akivel lehet egyszer még lesz valami minden nap beszélünk a semmiről is. Igazából mindig feldobunk valami témát vagy jön magától valami, vagy csak bedobunk valami rand dolgot ami éppen történik velünk(pl ezt olvasom,azzal a játékkal játszok stb) és így folyamatosan érdekes a beszélgetés. Igazából szünet sincs mert éjszakára nem köszönünk el csak reggel ugyanúgy folytatjuk és mivel 20-40 percenként válaszolunk egymásnak elnyúlik a beszélgetés egész napra (én nagyon élvezem)

Barátaimmal is mindennap beszélek de nem ilyen sokat nem egy egész napon keresztül

2021. jan. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!