Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 8 év korkülönbség?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 év korkülönbség?

Figyelt kérdés

#8 éves #16 éves lány vagyok #O 24
2021. jan. 13. 15:43
1 2
 11/14 SIDLER22 ***** válasza:
80%

Szerintem egy ember kb 28-30 éves korától tervez hosszabb kapcsolatot és családot.

Ha a lány elmúlt 16-17 a fiú meg még ez a 28-30 éves kor előtt van és nem tervez hosszú távú kapcsolatot akkor én nem látom okát, hogy miért ne lehetnének együtt.

Szerintem a lányoknak a személyisége kb olyan 16-17 évesen jut el idáig, hogy ez nekik ne legyen probléma. Fordítva a fiúknál meg mindegy mert ez őket nem nagyon érinti traumaként (kivéve ha szerelmesek voltak).

2021. jan. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
49%

Szerintem egyáltalán nem számít a kor. A barátom 27 éves én 17. Igaz, még csak 9 hónapja vagyunk eggyütt, de harmonikus és kiegyensúlyozott kapcsolatban élünk. Nem élünk eggyütt, de egy utcányira lakik tőlem, így szinte a napom 80%át nála töltöm.

A kor nem számít szerintem. Ami eldönti hogy két ember össze passzol e az a gondolkodásmód. Itt a pelda erre en es a parom. 10, igen, 10 év van koztunk, apám és anyám között 5 év volt.

A baratom 27 en 17 vagyok, megis megferunk egymaskozt es tokre kiegyensulyozott a kapcsolatunk a gondolkodasmodunknak koszonhetoen.

Koromhoz kepest erett vagyok (nem szexualisan ertem), es felelossegteljes, a baratom pedig egy fiatal felnott ferfi. Hiaba 10 evvel idossebb mindent megtudunk beszelni annak ellenere is h o dolgozik en oedig sulis vagyok.

Es igen, nem szamit a korkulonbseg, erre a mi kapcsolatunk is egy tokeletes pelda, hiszen 10 ev a kor kulonbseg, es meg csak 9 honapja vagyunk eggyutt, de tudjuk hogy ez hosszutavra szol, es hogy egy csalad lehetunk majd egyszer.

Es vannak emberek akik azt mondjak h altalaban az idosebb ferfiak a lanyokat csak szexre szedik fel. Lehet hogy van ilyen, de ennek megcafolasara is lehetnenk en es a baratom egy oelda: (igaz o szegyelli, de igy van), mar 9 honapja h eggyutt vagyunk, de meg mindig szuz vagyok, nem fekudtunk le. Pedig heti ket napot mindig nala toltok. Es nem azert mert (mondtak mar ezt) a baratom "pancser" lenne, hanem en meg ugy erzem nem jott meg el a pillanat, o pedig ezt tiszteletben tartja.

Igen, jelen van ilyen kapcsolatokban is a legfontosabb dolog ami kell egy parkapcsolathoz, vagy akar egy baratsaghoz: tisztelet es a masik megbecsulese es persze a bizalom.

Ha ezek megvannak a ket felnel kolcsonosen, persze a szerelem is, akkor tok mindegy maennyi ev van koztuk, nem gond a kapcsolat, es nem lehet olyan problema amit wggyutt nem kuszobolhetnenek ki

2021. jan. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

12-20 sok


26-34 rendben van

2021. jan. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek,irtam még egy kérdést evvel kapcsolatban,kicsit bôvebben,de kommentben még tudok írni,beszéltem már az anyukájával is,és ô ismeri az én anyum.Még így külön senkinek sem beszélünk,hogy mennyi a korkülömbség,se azt hogy együtt vagyunk,megvárjuk hogy betöltsem a 18-at és akkor mindenki tudhat rólunk.
2021. jan. 14. 18:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!