Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 20 év korkülömbséggel meddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 év korkülömbséggel meddig müködhet egy kapcsolat, amiben komoly anyagi érdekek is vannak?

Figyelt kérdés

Én vagyok az idősebb,a férfi.

8éve vagyunk már együtt.

Kitarthat egy életen át így? 46 éves vagyok.


2019. aug. 7. 10:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig az anyagi erdekek menvannak, amig felall a cerka es amig nem talal egy fiatalabbat Aki ugyanazt nyujtja
2019. aug. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nem
2019. aug. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Noren1989 ***** válasza:
73%
Hát figyelj, míg van pénzed és le nem cseréled fiatalabbra, szerintem meglehet, hogy működik.
2019. aug. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
8 eve vagytok egyutt de GYK-ra jössz tanácsot kérni? Ne már.
2019. aug. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Gondoltam hátha van más is,akinek hasonló kapcsolata van,vagy volt.

Vagy ismer ilyet!

2019. aug. 7. 10:27
 6/13 anonim ***** válasza:
78%

"Kitarthat egy életen át így? 46 éves vagyok."


Kinek az életén át? A barátnődén biztos nem, és valószínűleg a tieden sem fog. A lány majd gyereket akar és találkozik egy korban hozzáillő férfivel.

2019. aug. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%

Te is tudod hogy ki is tarthat, meg nem is. Ez két esélyes. Ez kb olyan kérdés mintha azt szeretnéd tudni meddig élsz. Ezt ki tudja megmondani?

Ha 8 év után is csak az anyagi vonzatok miatt vagytok együtt, és nem alakult ki szeretet, barátság, úgy csodálkozom. Ha viszont kialakult, akkor érthetetlen a kérdés.


Minden kapcsolaton dolgozni kell, hogy jól működjön, legyen az baráti, párkapcsolati. A történelmi időkben minden házasság, de főleg az arisztokráciától a királyi szintig üzleti kapcsolat volt. Nincs ebben semmi rossz. Az, hogy te miért "fizetsz" ezért, plusz anyagi, státusz vagy személyes okokból ez teljesen magánügy.


Ami ezt fenntarthatja, a közös érdek (ami még a szeretet is lehet) valamint a bizalom.

2019. aug. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj neki gyereket és egy életen át fog tartani a kapcsolatotok.
2019. aug. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%

Nos, egy sztori, minden sora igaz!


Gyönyörű budai lány(XII. kerület), 20 éves, gazdag, jó kiállású üzletember, 40 éves, és én, a csóró tanár (30 éves).


Már eljegyezték, mikor találkoztunk. Iszonyat nagy és viharos szerelem. Még a nászútjáról is nekem üzent az édesanyjával. Volt, hogy a férjét boltba küldte, hogy velem beszélhessen. Mikor véget vetettem ennek a szeretői státusznak (majdnem beledöglöttem), öngyilkossági kísérlet.


Soha nem lesz boldog az a házasság sok-sok pénzzel sem.

Én állást váltottam, jobban élek, bár nem a XII. kerület átlagszintjén.(Normafa környéke)


Ráadásul ott mindkét család jól állt.


Vagy apa leszel, és majdnem 70, mire érettségizik, vagy elengeded. A harmadik tényleg ne legyen: egy új szerelem. Az mindenkit agyonsebez.


Én így éltem át. És ezt éltem át. Hiszem, hogy érted.


F, most 39

2019. aug. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Itt a kérdés az,hogy mi értelme van ha "működik"? Téged ez így boldoggá tesz?
2019. aug. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!