Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy érjem el fiúként a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el fiúként a népszerűséget?

Figyelt kérdés

Normális lányoknak napi szinten akad jelentkezője pl interneten.

Folyamatosan írnak nekik, érdeklődnek és sorolhatnám. Fiúként meg le se szar senki, fiúk ti mit tesztek ez ellen? Lányok is írhatnak nyugodtan.


2021. jan. 17. 00:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Hat ha csak varod a csodat, az nem segit.. most irtad le epp mit kell csinalj.. azt irod a lanyoknak non stop irnak pasik. Hat itt a megoldas: IRNI KELL :DD es ismerkedni, kedves, cuki, erdeklodonek lenni
2021. jan. 17. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Igen, 3 változat van.

1. Lendületből megyek a barátzónába.

2. Leszarnak

3. Kioffolnak és leszarnak.

2021. jan. 17. 01:22
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
Hat attol fugg hogy irsz, es milyen kategoriaju lanyokkal ismerkedsz, mert ha te egy h&m kinezetu srac vagy nehez egy chaneles lanynal bejonni.
2021. jan. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
a legfontosabb, az a jo duma
2021. jan. 17. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen első 1 hétben...
2021. jan. 17. 01:37
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak 1 hetig szoktak az emberek beszelgetni. Ha nincs kozos tematok akkor veszett ugy. Kis humor, erdeklodes, kozos hobbi, temak es megy gordulekenyen az ismerkedes. Csak ne tőmondatokban valaszolj pl (aha, az jó, szuper) mert igy aztan sose lesz belole jo beszelgetes es rad un.
2021. jan. 17. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Én szerintem jól kommunikálok, de ők válaszolnak így... "ahaammmm" "Dejóóóóóó" "aztaaaa"

Magyarul mintha egy óvodás lennék, nem akarnak megbántani szerintem és csak szánalomból válaszolnak.

2021. jan. 17. 01:42
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hat, akkor keresni kell tovabb
2021. jan. 17. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne irj vissza, hat pazarolna rajuk az idot a joeg :DD nem tudom hol ismerkedsz, de lehet suliban jobb lenne, szemelyesen vagy fbon bejelolni es irni xy lanynak aki szimpi.
2021. jan. 17. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Olyat keresd, akinek hasonlo az erdeklodesi kore
2021. jan. 17. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!