Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem túl magam egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam egy szakításon?

Figyelt kérdés

Ez volt az első rendes kapcsolatom, az első valódi kapcsolat, az első szex és sok már első dolog is.

De engem minden ilyesféle csalódás nagyon megvisel, komoly depresszióba esek és öngyilkossági gondolataim is vannak.

Még nem voltam vele sehol, lehet elmegyek majd pszichiátriai rendelésre. Van itthon 0.25-ös Frontin amit még egy korábbi depis időszakoban kaptam, akkor azt mondta az orvos ha ideges vagyok csak vegyek be egyet. De egy szem szinte semmit sem segít sajnos, annyira kivagyok.


Nem tudom mitévő legyek, semmi jövőképem nincs.

Valakinek van valami ötlete, hogy mi válik be legjobban? Vagy egy másik kapcsolatba való menekülés?



2021. jan. 17. 21:35
 1/6 201iq válasza:
94%

Hát figyelj

Mivel nem fogsz találni egyik napról a másikra valakit akkor ne ez legyen a főút. Ha tényleg nagyon rosszul vagy mindenképp keress fel valakit nyiltan mond el a problémáidat nem kell félned mert segítenek.

Legyél sokat a barátiaddal beszéld meg velük is dolgok szórakozz sokat. Csinálj valamit ami elvonja a gondolataidat. És ha már jobban vagy keress valaki mást akivel még jobb lesz

2021. jan. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 Sajnos nincs sok barátom, csak 1-2 így beszélgetni is alig tudok kivel, családommal sem vagyok olyan viszonyban hogy lelkizhetnék velük.
2021. jan. 17. 21:54
 3/6 201iq válasza:
100%
Én megpróbálnám megbeszélni azzal az 1-2 vel is
2021. jan. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Amúgy sajnos az a baj, hogy nagyon nehezen ismerkedem, az eddigi barátnőmre is csak hosszas győzködés után mertem ráírni Facebookon, és szerencsés módon egymásra találtunk, ezért is visel meg nagyon a szakítás.
2021. jan. 17. 22:12
 5/6 Szivessa3 ***** válasza:
Lehet, hogy nehezen ismerkedel, de fog jönni még az életben ilyen alkalom és nem szabad megállni az első problémánál. Éld tovább az életed, beszéld meg a problémádad néhány jó ismerősöddel, ők esetleg tanácsokat is tudnak neked adni. Hidd el, fog még veled szembejönni olyan, aki miatt kicsit megnyitódsz. Próbálj meg nem rágörcsölni a dologra, mert úgy nehezebben fog menni az egész.
2021. jan. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Én semmiképpen nem kezdenék új kapcsolatba a helyedben, hiszen te saját magaddal nem vagy rendben. Egyedül is el tudod érni, hogy stabil legyél lelkileg, viszont ha ennyire nem megy keress fel szakembert, segíteni fog. Nem szabad az életeddel játszadozni, a depresszió egy betegség. Próbálj tudatosan arra fókuszálni, amit szeretnél érezni és a jövőben tenni, eszerint akarj élni, ne a fájdalomnak.
2021. jan. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!