Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok akiket sose utasítottak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok akiket sose utasítottak vissza, hogy esne?

Figyelt kérdés

Vannak azok a lányok akiket sosem utasítanak vissza, akár barátság akármi...

Vagy a belső, vagy külső, vagy valami miatt mindenki szimpatizál velük.

Na hát nekem ilyeneket a lány ismerőseim, interneten ismerkedtem meg velük és haverság lett belőle. Ami nyilván nem olyan haverság, tehát nem is barátok vagyunk, de nem is egy pár, sőt. De rengeteg fiú van így velük, és érzem hogy nem élvezek előnyt ezek közt. Szóval ha visszautasítom( még a barátságunkat is) akkor mennyi az esélye hogy leszarnak? Szerintem rosszat tenne az egojuknak:D


2021. jan. 19. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem az egójukról van szó, túl fogják élni xd

De ha visszautasítod a barátságukat is miért ne szarnának le? Ha te nem akarsz tőlük semmit, akkor ők mit akarjanak?

2021. jan. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak azért mert haverom ezt csinálta, leszarta egytől egyig a lány ismerőseit, aztán most a barátnője onnan van... :D
2021. jan. 19. 23:29
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én lányként írom, hogy nem az jön be csajoknak, hogy elutasítod őket és leszarod. Engem még nem utasítottak vissza, de ha ez megtörténne, rosszul esne, de elfogadnám. Nem csapnék hisztit, ez van. Attól, hogy a haverodnak sikerült ki halásznia egy csajt, aki azt szereti, ha ignorálják/leszarják érthetetlen okokból, 🤷‍♀️ az nem azt jelenti, hogy a többi csaj is ilyen. Persze, vannak még ilyenek, azt nem tagadom, de a legtöbb ezt nem szereti. Ne hidd, hogy úgy találsz csajt, ha leszarod őket.
2021. jan. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%

Szóval vannak lányok, akiknek nyalod a popóját, szórakoztatod őket, meghallgatok az unalmas életük dolgait, cserébe mert jó szolga voltál kapsz pár morzsát belőlük, ahogy a többi simp, és azt gondolod hogy annyira nagyra tartanak, meg ez félúton van a barátság és pár között?

Elárulom, hogy ők már valószínáleg bele vannak zúgva egy vagány csávóba, aki bármit le tud tolni a torkukon tövig, ők meg örömmyel nyelik, aztán neked pedig elsírják ha bajuk van. Kb ez a felállás. Ha te fellázadsz a szolga sorsból, akkor lesz helyetted más.

2021. jan. 20. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

attól, hogy nem tudod, még simán lehet, hogy őket is utasították már vissza. hidd el, azt nem fogják hangoztatni, hogy volt egy sikertelenségük vagy xy-ba beleszerettek és az nem viszonozta. ilyet nagyközönségelőtt, haveri körben már nem reklámoz az ember. max a nagyon közeli barátai tudják...

a másik meg az, hogy attól, hogy jóban vannak egy rakat emberrel, még megvan nekik is a belső magjuk, amibe hidd el, csak pár ember van benne. ezen kívül, ha te kitalálod, hogy most azzal veszel revansot, hogy elfordulsz, mert neked nem kell az ő társaságuk, nem fognak utánad sírni, hiszen egy vagy a sok közül. amúgy meg ezeknek az embereknek nem olyanok az emberi kapcsolatai, mint amit te kvázi kívülről látsz, hogy minden csillog villog, körül ugrálják őket egy csomóan... hidd el, nem olyanok az emberi kapcsolataik, amiket bárki is irigyelhetne.

szerintem ne onnan akarj barátnőd, csak neked lenne rossz, az előbb említett indok miatt. ha meg összejönnél valamelyikükkel, akkor se lenne valami tartós, hiszen annyi ember van, aki velük szívesen barátkozna, hogy hamar akadna egy újabb jelölt helyetted. szerintem ebbe igazán kár energiát, időt, kedvet fektetni.

2021. jan. 20. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy visszautasítás szerintem mindenkit rosszul érint, még ha csak egy kicsit is. De talán azért egyszerűbb az ilyen lányoknak, mert találnak mást.
2021. jan. 20. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!