Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz, hogy a 13-19 közötti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a 13-19 közötti kamasz lányoknak inkább a külső számít?

Figyelt kérdés
No offense, csak érdekel. Én is ebben a korban vagyok.

2021. jan. 22. 16:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy vagyok vele, hogy ha tetszik a személyisége, akkor eléggé elnéző vagyok külsőre. Az a baj, ha valaki csúnya, akkor nem is jön olyan természetesen hogy megismerjen, nehezebben győz meg, tehát úgyis van hátrány. Egyébként eddig sose tetszett tipik szépfiú, sőt kifejezetten átlagos vagy átlag alatti kinézetűek (volt minden, csúnya logak, elálló fülek, összenőtt szemöldök, kövér, alacsony), persze ehhez előtte sokat kellett beszéljek az adott személyekkel.


16/l

2021. jan. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem szoktatok szebb fiúkra ráhajtani, csak hogy dicsekedjetek vele a barátnőiteknek?
2021. jan. 22. 17:21
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Van akinek igen, van akinek nem. Szerintem pont addigra már kialakul a személyiség véglegesen , tehát pont olyan 13 éves kor környékére szerintem kiderül, hogy ki milyen ember; hogy kinek mik a fontos szempontjai, amitől tetszhet valaki neki
2021. jan. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Senkire nem hajtok rá azért hogy aztán dicsekedjek vele. Az nekem nem érné meg, mert a végén úgyis én lennék a k*rva. Ha ráhajtok egy ,,szebb fiúra" az azért van mert tetszik minimum a kisugárzása.
2021. jan. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Szerintem egyáltalán nem alakul ki 13 éves korra a személyiség. Én is még csak 17 leszek, de azt vettem észre, hogy 12 éves korom óta teljesen megváltozott az értékrendem, szinte már az ellentétét vallom annak, mint amit 12 évesen tartottam jónak. A személyiségem, a temperamentumom, és a kinézetem is folyton változott ez alatt az 5 év alatt. Talán most kezd véglegesülni, de ki tudja.
2021. jan. 22. 17:31
 6/14 anonim ***** válasza:
30%

Tiniként 100% külső, pénz nem számít.

Később fele-fele.

30 feletti nők meg már inkább azt nézik mid van.

2021. jan. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

#6 válasza az eddigi legnagyobb hülyeség, amit itt gyakorin láttam, ami nagy szó, mert ez az oldal tele ilyenekkel.


Valóban van egy ilyen része a tini lányoknak, de nekik amúgy sem normális az értékrendük, plusz aki leragad a külsőnél, az nyilván nem akar komolyabb kapcsolatot. A normális lányokat nem csak ez érdekli, bár tényleg fontos tényező, hogy azért tetszen kívül (is) az adott fiú.


Én kb. úgy vagyok ezzel, mint #1: Ha megismerem jobban, akkor a vonzó belső valahogy külsőleg is vonzóbbá tud tenni valakit.

2021. jan. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%

Mindenkinek a kulso szamit

Egy kapcsolat legfontosabb eleme az egymas iranti vonzalom


Aki azt mondja h csak a belso szamit, az vagy csunya, vagy hazudik

2021. jan. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
19%
Szerencsére nem mindnek, sok bukik a papmacira is. Nekem meg megér egy telefont, vagy napszemüveget a kis teste.
2021. jan. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
#9 MI A FENE :D
2021. jan. 22. 18:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!