Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire fáj a mell alatti...

Mennyire fáj a mell alatti ill. mell közötti tetkó? (lányoknál)

Figyelt kérdés
Ez lesz az első tetkóm és már nagyon régóta szeretném megcsináltatni. akik tudták (ismerősök, család) hogy lesz tetkóm azok vagy azt mondták hogy nagyon fáj míg a többiek azt hogy nem vészes. Csak ezzel az a problémám hogy akik mondták nekem közülük egyiknek sincs azon a testtájon tetoválása ahova én szeretnék. ha esetleg van ott valakinek tetkója az írja hogy mennyire vészes :)

2017. okt. 9. 19:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mell alatti tetkóm van, ( van alsókar, és lábszáron is)Tapasztalatból mondom, hogy mell alatti tetoválás, és a mell közötti tetoválás iszonyúan fáj. Én olyan 3 perc után már le is állítottam a tetoválóst, és ha nem beszél rá a továbbításra akkor be is fejeztem volna. Nem viccelek. Olyan 3 centis kis ábra majdnem 40 percig tartott.

Majdnem sírtam, pedig a másik két tetoválást nagyon lazán elviseltem.

2017. okt. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2017. okt. 9. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!