Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tehetnék?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Már lassan 2 éve jöttem rá, hogy tomboy vagyok. A hajamat levágattam rövidre, és többnyire fiús ruhákat hordok.


Szóval, az a helyzet, hogy amióta megtaláltam a saját stílusom, a fiúk inkább elkerülnek, vagy csak haverkodnak velem.


Most van egy fiú aki nagyon tetszik (osztálytársam), és tudom, hogy neki a ‘lányos lányok’ jönnek be, és emiatt eléggé szomorú vagyok.


Még sohasem volt kapcsolatom senkivel sem, és nagyon rosszul érint, hogy én vagyok az az egyedüli ember az osztályban, aki fiúsan néz ki a lányok közül.


Nem akarok senkiért, és semmiért sem megváltozni, de még is zavar, hogy soha senkinek sem jövök be.



(Kérlek, a gyűlölködő kommenteket hanyagoljuk)



2021. jan. 22. 18:32
 1/5 anonim válasza:
57%
Szerintem nincs hova sűrgetni hidd el valaki pont az ilyen lányokat szereti elöbb utobb megtalálod a párod :)
2021. jan. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%

Most csak azert levagatni a hajad h mas legyel mint a tobbixd

Nem ettol leszel egyedi

Noveszd meg a hajad es menj el pasizni

2021. jan. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2-es! Nem azért vágattam le a hajam, mert "más" akartam lenni, hanem azért, mert én így láttam jónak :D.


Meg különben is, nem minden lánynak áll jól a hosszú haj, illetve nem minden lánynak kötelező hosszú hajat növesztenie.


Gondolkozz már egy kicsit.

2021. jan. 22. 19:28
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Amugy miota valtottunk par szot remelem nott par ezred milimetert a hajad :D
2021. jan. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát... mit csinálj? Várj amíg jön az "igazi". Ha a külső alapján ítél meg valaki akkor az amúgy sem lenne normális kapcsolat
2021. jan. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!