Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ráírjak vagy hagyjam még?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírjak vagy hagyjam még?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel randiztam de sajnos rosszul sikerült mert összefutottunk 2 barátunkkal, (közös), lány és fiú (egy pár) akik utána velünk akartak tartani (nem akartuk elutasítani őket,mert féltünk hogy megharagudnak). Főleg úgy hogy a 2 lány legjobb barátnők. Na mindegy nem is lényeg, ebbe nem megyek bele, hosszú mese.Lényeg hogy nem sikerült a randi, szinte még randinak se nevezném mert 4 en voltunk. A lánnyal folyamatosan beszéltem napokkal a randi előtt is (volt olyan hogy ő írt rám). Randi után elmondtam neki hogy ez kellemetlen lett és én újra szeretném. Azt mondta hogy ő is újra akarja és reméli hogy nem csatlakozik hozzánk senki. És utána kérdeztem hogy mikor akar talizni és azt mondta hogy most sokat tanul és a költözéssel vannak gondjai (ami igaz, ismerem a lányt), ahogy ezeket elintézi, rögtön ír és megbeszéljük a talit. Hát 2 hete nem ír, én meg nem akartam zavarni. Most szerintetek keressem vagy várjak még?
2021. jan. 23. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:
2 hete? Nekem ez eléggé úgy fest, hogy lerázott. De ha nagyon akarsz, ráírhatsz, sokat nem veszíthetsz vele.
2021. jan. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Aki mer, az nyer. Írj rá, igaz, hogy két hét...
2021. jan. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2 hete mikor elköszöntünk, akkor mondta hogy halljuk egymást majd.
2021. jan. 23. 13:39
 4/4 A kérdező kommentje:
Persze ha rá is írnék, nem hoznám fel a talit.Nem akarom untatni azzal. Ha azt mondta hogy szól majd akkor legyen úgy
2021. jan. 23. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!