Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ezt gáz lenne megbeszélni?

Ezt gáz lenne megbeszélni?

Figyelt kérdés
A legjobb barátommal minden évben meg szoktuk egymást ajándékozni valamivel szülinap alkalmából. Én hajlamos vagyok, hogy túl sok hülyeséget vegyek, ezért meg szeretném beszélni a legjobb barátommal, hogy max. mennyit költhetünk egymás szülinapi ajándékára. Ezt gáz lenne megbeszélnünk?

2020. szept. 30. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Milyen barátság az, ahol ilyen dolgokat ne lehetne megbeszélni...????
2020. szept. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem gáz, mi olyan 1500-2000 ft között vagyunk megállapodva, mindannyian ezt a zsebpénzünkből fizetjük, azaz nincs is végtelen keretünk, meg hát felesleges is szerintem sokat költeni.

Amúgy még, ha gondolod azt is megbeszélheted vele, hogy mit szeretne, ne vegyél felesleges dolgot. Nálunk úgy volt, hogy e-bookra gyűjtöttem és ő is adott bele egy kis pénzt ez így nekem is jobb volt is neki is. Borzalmas ajándékozó, legutóbb pl. elment vásárolni és megkérdezte, hogy rózsaszín vagy kék dolgot kérem abból az adott dologból, de örültem neki, mert nem vett olyat ami nem tetszett volna nekem.

2020. szept. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyántalán nem gáz!beszéljétek meg attól függően a keret hogy milyen anyagi helyzetben vagytok!
2020. szept. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Egy jó barátság alapja az őszinteség és a bizalom!Ha te szeretnéd ezt megbeszélni , mindenképp tedd meg!
2020. szept. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%
Inkabb azt mondanam, hogy ne menj bele osszegbe, mondd neki, hogy most nem olyan a helyzet, iden legyen csak jelkepes ajandek, aztan majd bepotoljatok, ha jobb idok jonnek. Meg fogja erteni, ha mar jo barat. Igy legalabb a "jelkepesseg" nem alakul at anyagiassagba.
2020. okt. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!