Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálják azt a lányok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják azt a lányok, hogy rámírnak, én pár percen belül válaszolok, ők pedig csak órákkal később?

Figyelt kérdés

A fontos itt, hogy nem én írtam rá, hanem ő rám, hogy mizu vagy valami ilyesmi, és mikor olyan 5-10 percen belül látom és válaszolok, ő csak órákkal később reagál.

Többször is megfigyeltem már beszélgetéseim során és gondoltam megkérdezem hátha tudtok választ adni :D



2021. febr. 1. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

Első lehetőség: dolga volt, elfoglalt.

Második lehetőség: nem akarja, hogy azt hidd, egész nap a telefonján lóg, várva, hogy írj neki. Még ha valójában minden percben lesi is, mikor válaszolsz már. :D

2021. febr. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De vegul kiderult utolag h altalaban nem voltak elfoglaltak.

Miert varna vki a valasszal ha o ir ram? Gondolom azert irt mert akart beszelni. Xd

2021. febr. 1. 23:23
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

#1 vagyok

Ha kiderült, hogy nem elfoglalt, akkor a második lehetőség lehet szerintem. Talán ő is úgy tapasztalta, ha kimutatja az érdeklődését egy fiú felé, sérülni fog. Ezért később ír csak vissza, nehogy rájöjj, hogy érdekled. (Aztán kinevesd, hogy "hahaa, a kiscsaj odáig van értem".) Vagyis én lányként ezért csináltam ezt.

2021. febr. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Lányként mondom, néha nagy butaságokat csinálnak egyesek. :D

Pl. ha ráír valakire mondjuk alap lenne, hogy akkor na beszélget vele.. xd dee vannak, akik direkt amennyi ideig te nem válaszoltál, vagy pont addig nem válaszolnak vagy rászámolnak még kétszer annyit akár. (Itt amúgy kiváncsi lennék, meddig lehetne elmenni, pl te egy hétig nem írsz akkor a másik kettő hétig, és csak így haladna felfelé..xd) :D


Viszont néha ha csak unalomból írnak, akkor közbe lehet filmet néz stb.


Ilyenkor nem kell szerintem annyira komolyan venned, meg neked sem kell sietni a válasz adással. :D


17/l

2021. febr. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

Én is csak akkor válaszolok ha épp elő veszem a telefonomat, nem azt babrálom folyamat. Van hogy 5 óráig a kezembe sincs ^^

18/F

2021. febr. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#4

Honnan tudjam hogy filmet néz?

2021. febr. 2. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Persze, lehet hogy elfoglalt, de en akkor nem irok ra valakire ha nem lesz idom beszelni xd

De altalaban nem indokoltak h miert nem valaszoltak, ezert kerdeztem ra :D

2021. febr. 2. 13:09
 8/8 anonim ***** válasza:
mert szemetek csak húzza az agyad mind kuuuuva
2021. febr. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!