Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Elküldjem neki a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Elküldjem neki a beszélgetést?

Figyelt kérdés

Volt egy srác akivel sokszor beszéltünk, de én nem éreztem iránta többet. Viszont ő elkezdett nekem félreérthető dolgokat írni és megírta hogy nem akarja otthagyni a barátnőjét, de velem is akar lenni. Meg sokszor ecsetelte, hogy mit hogy csinálna velem. Letiltottam mert nem akarok ilyenbe belefolyni. Szeretném elküldeni a barátnőjének a beszélgetést, hogy tudja mi a helyzet, de félek hogy még én lennék rossznak beállítva. Mit kéne tennem? A lánynak joga van látni ezt nem?

17/L



2021. febr. 2. 10:39
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
72%
Nekem is megírhatod:D
2021. febr. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
15%
Nem akarsz belefolyni ilyenbe, de azért kevernéd a szart:D Akkor már legyél benne rendesen:P
2021. febr. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
85%
Ez nem szarkeverés, simán nem akarta tönkretenni más kapcsolatát és kimaradna belőle. A srác teszi tönkre azzal amit csinál. Ha a kérdező megmutatja a barátnőnek a beszélgetést és ő tudja úgy lereagálni ahogy kell akkor tiszta marad a lelkiismerete. Hogy jobban szemléltessem a kérdező elhúzná a függönyt egy sötét szobában. Ez a lány ha értelmes akkor örülni fog a fénynek és meglátja az ablakon át a külvilágot is, ha pedig nem az akkor még a kérdező lesz a hibás a lány pedig kuporog tovább a sarokban a sötétségben. Kedves kérdező, szerintem mutasd meg neki. Te nem veszíthetsz semmit és a lelkiismereted tiszta marad mert te nem mentél bele ebbe a kapcsolatba 3.-ként. Te tiszta vagy minden szempontból.
2021. febr. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%

Amilyen féreg, megérdemli...

Küldd el

2021. febr. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
59%
GDPR????
2021. febr. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem ne avatkozz bele, mert a végén úgyis te leszel a hülye...
2021. febr. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem mindenképp küldd el neki. Ha nem veled, akkor mással fogja megcsalni. És ha te nem szólsz neki, akkor te tudatosan hagyod, hogy egy szar és hazug kapcsolatban maradjon. Neked sem esne jól, ha valaki tudná hogy szétcsal a párod, mégsem szól neked.
2021. febr. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim válasza:
100%
Én is kíváncsi lennék, hogy mi lesz a vége :D
2021. febr. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
33%
A lány féltékeny lesz és utálni fog, a srác meg kitalál valami mesét, hogy a szöveget csak kitaláltad, mert így akartad megszerezni a őt, és lekoptatni a csajt. Lehet, hogy némi bizalomvesztéssel, de élni fogják a világukat, mint eddig. Te meg készülj fel arra, hogy a lelkivilágodat mélyen a földbe alázzák.
2021. febr. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
Nemfog. De téged biztos
2021. febr. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!