Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Elküldjem neki a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Elküldjem neki a beszélgetést?

Figyelt kérdés

Volt egy srác akivel sokszor beszéltünk, de én nem éreztem iránta többet. Viszont ő elkezdett nekem félreérthető dolgokat írni és megírta hogy nem akarja otthagyni a barátnőjét, de velem is akar lenni. Meg sokszor ecsetelte, hogy mit hogy csinálna velem. Letiltottam mert nem akarok ilyenbe belefolyni. Szeretném elküldeni a barátnőjének a beszélgetést, hogy tudja mi a helyzet, de félek hogy még én lennék rossznak beállítva. Mit kéne tennem? A lánynak joga van látni ezt nem?

17/L



2021. febr. 2. 10:39
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
67%
30-as, ha az egyik barátod megcsalná a barátnőjét vagy barátját te beköpnéd? Ne kitéréssel válaszolj a kérdésre légyszives, már ha válaszolsz.
2021. febr. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Ki fogok térni, mert pont szar példát hoztál fel.

Itt nem arról van szó, hogy a kérdező a BARÁTJÁT köpi be. Plusz a te esetedben mással csalja meg, a kérdező esetében meg vele csalta volna meg. Ez sem ugyanaz.

Mivel 2 különböző szituációt hoztál fel ahol különböző dolgokat kell mérlegelni, ne várd már azt hogy mindkettőre ugyanaz legyen a válaszom. A kérdezőnek a pasi annyira nem volt fontos hogy le is tiltotta. Te letiltanád a barátodat? Valószínűleg nem. Ennyi.

2021. febr. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Szerintem igen
2021. febr. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Rengetegen jó dolgot írtak de igazából ez egy olyan téma hogy valaki A-t mond valaki B-t, ezt a kérdést magának kell mérlegelni mindenkinek nem pedig fröcsögni hogy hát pedig ezt kell tenned vagy azt.
2021. febr. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!