Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Elküldjem neki a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Elküldjem neki a beszélgetést?

Figyelt kérdés

Volt egy srác akivel sokszor beszéltünk, de én nem éreztem iránta többet. Viszont ő elkezdett nekem félreérthető dolgokat írni és megírta hogy nem akarja otthagyni a barátnőjét, de velem is akar lenni. Meg sokszor ecsetelte, hogy mit hogy csinálna velem. Letiltottam mert nem akarok ilyenbe belefolyni. Szeretném elküldeni a barátnőjének a beszélgetést, hogy tudja mi a helyzet, de félek hogy még én lennék rossznak beállítva. Mit kéne tennem? A lánynak joga van látni ezt nem?

17/L



2021. febr. 2. 10:39
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
26%

Anno lefeküdtem egy csajjal akinek palija volt, és leírtam a palijának hogy mi történt. Utólag megbántam hogy kicsesztem vele hisz semmi előnyöm nem származott belőle. Egyszerűen nem a te dolgod hogy felnyisd a csaj szemét.

Én a helyedben nem tenném, és én sem várnám el ha lenne barátnőm hogy bárki beköpje bármi ilyesmivel.

2021. febr. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
67%
szerintem nincs azzal semmi baj, ha közlöd valakivel mennyire nem hűséges a párja. Nem rossz dolog, ha valakit felvilagositasz arrol milyen mergezo, hamis parkapcsolatban van, felesleges idot szán egy olyan emberre aki nem tiszteli, nem becsuletes es nem lelkiismeretes
2021. febr. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
58%
#21 vagyok, valaki meg indokolhatná hogy miért lettem lepontozva csak azért mert más a véleményem. Én se pontozok le senkit azért mert nem ért velem egyet, szánalmasak vagytok.
2021. febr. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%

#21 Amm ugy fekudtel le a csajjal hogy tudtad hogy van palija?

Lehet neked nem szarmazott belole elonyod, lehet "kicsesztél" a csajjal, de a legjobban a csaj palija járt, mert megtudta az igazsagot meg hogy nem huseges a nője. Nem feltetlen kell hogy neked jo legyen, mar az is jó ha másnak jot teszel es masra is gondolsz. Gondolom nem veletlenul irtad le a csaj palijanak mit muveltetek..

2021. febr. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
84%
Érdekes, nem írt azóta a kérdező 🤔
2021. febr. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Nem tudok semmivel sem szolgálni, mert nem kapok választ a lány részéről, sőt meg sem nézte.
2021. febr. 5. 14:04
 27/34 anonim ***** válasza:
35%

Én értem hogy szúrja az emberek szemét hogy őszintén leírtam a véleményemet arról hogy szerintem miért NE küld el, de igazából ez a te dolgod.

A megcsalta velem dologgal meg ne foglalkozzatok, mindenki fog megcsalni valakit élete során nem kell rózsaszín ködben élni.

Én annyit mondok hogy ÉN személy szerint nem köpnék be senkit és nem csak ilyen dolgokban hanem alapból mert erre neveltek. Nem azén dolgom hogy más alá gödröt ássak még ha megérdemli is, nem származik belőle előnyöm.

Betyár becsület.

2021. febr. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%

#27 tovabbra is ugy gondolom hogy nem kell mindenkepp sajat hasznot huznod a tetteiddel, eleg ha jot teszel masnak es igazsagot szolgaltatsz. Viszont mar eleve offos ha mar te magad se vagy becsuletes, huseges es lelkiismeretes. Vegulis, még a hab a tortan hogy onzo vagy mint a fene

Es eskuszom nem vagy normalis ha ugy gondolod hogy mindenki meg fog csalni valakit elete soran. Nevetseges ez az altalanositas, ebben a temaban pedig meginkabb rohejes, de latszik hogy csak magadbol indulsz ki

Jah es igazan hulyeseg volt azt is leirni hogy "a megcsalta velem dologgal ne foglalkozzatok". Eszrevetted hogy eleve mar a kerdezo is ebben a temaban irta ki a kerdest? De, ezzel kell foglalkozni

Okes, velemeny meg minden de valszeg azert lettel lepontozva mert masoknak a velemenyet üti a tied. Mert a tied nem normalis

2021. febr. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
47%

Látom már jó nagy balhé van mire megtaláltam ezt a csodás kérdést.

Rengeteg dologba igaza van pedig a 27-es nek, bár nem támogatom a megcsalást egyáltalán. Egyébként senkinek nem a dolga igazságot szolgáltatni,

de egy ilyen helyzetben szerintem kb teljesen mindegy elküldi-e a barátnőjének vagy nem mert úgyis rá fog jönni hogy sz*rházi a csávó.

2021. febr. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%

Rá fog jönni, de mikor? Szétcsalja a párját, a többiek meg csak várnak, hogy mikor jön rá? Hát hogy jöjjön rá ha senki nem mondja el neki?

Komolyan ez már szánalmas, hogy képesek vagytok hagyni a másikat egy szar kapcsolatban csak azért mert nektek úgy a kényelmes...

2021. febr. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!