Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, zavarna ha a fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, zavarna ha a fiú által űzött sport fontosabb lenne neki mint ti?

Figyelt kérdés
2021. febr. 6. 00:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Ha az a "fontosabb" azt jelenti hogy jár edzésre és versenyekre, emiatt kevesebb időnk van egymásra akkor nem, hisz ezt vállaltam amikor összejöttünk.

Ha viszont mikor nincs edzés és lenne szabad ideje, de akkor is inkább a sportot választja, akkor igen.

2021. febr. 6. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Nem, számomra is fontos az önmegvalósítás. De ez attól is függ, hogy milyen mértékben, ahogy az #1-es is írja.
2021. febr. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%

gondolom valami "e-sport"-ról van szó xd


na az ilyennel össze sem jönnék lol

2021. febr. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Igen, zavarna. Ha jár edzésekre és versenyekre az rendben van. De amikor a heti 7 napból, 5ön edz, a 6odikon versenye van, a 7ediken meg az edzős társaival lóg és engem le se szar az zavarna. Én szeretem érezni hogy fontos vagyok a barátomnak, szakít időt rám és nem csak akkor beszélget/találkozik vekem amikor épp nincs jobb dolga.
2021. febr. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Ez persze nem azt jelenti, hogy hanyagolja a sportot - vagy akármi más, számára fontos tevékenységet - miattam, de ha valakinek van egy társa, akkor szerintem jogos elvárás, hogy ő a fontossági sorrendben előrébb legyen, mint egy kedvtelés. Nem járnék olyannal, akinek csak sokadig vagyok a sorban.

2021. febr. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Saját példámból kiindulva, én olyan sportot űzök, amit magyarországon nem tanít 1 ember kivételével szinte senki, szóval klasszikus értelemben ilyen edzésre nem járok. Magyarul nem is kötelezően csinálom, csinálhatnék helyette akármi mást is a szabadidőmben.


Egyébként egy biciklis sportról van szó, amit nagyon keményen kell tolni, ha fejlődést akarok. És emellé még több sportot is űznöm kell, hogy a fő sportomban jobb legyek. (Konditermi edzés, futás, spinning (beltéri) biciklis edzés stb.), és akkor még el sem érkeztünk magához a fő sporthoz amit űzök. Ennek hét közben itthon a kicsit lightosabb változatát tudom csak űzni az itteni természeti adottságok miatt, viszont általában szombatonként szoktam eljárni normális pályára, ahol szinte egész nap edzek.

És ebből a sportból járok évente több magyar versenyre (ezek között van az Országos Bajnokság is általában), illetve külföldi (főleg szlovák) versenyekre is járni szoktam.

Nyilván ha lenne párkapcsolatom, megpróbálnék időt szakítani rá, de az a baj, hogy már félnék egy olyan ember miatt elhanyagolni mind ezt amit eddig felépítettem, aki amúgy lehet hogy 2 hónap múlva lelép. Nem is azt mondom, hogy fontosabb lenne a sport mint a párkapcsolat, de a párkapcsolat miatt semmiképp nem akarok engedni abból, amit eddig csináltam.

2021. febr. 6. 13:11
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom... Nekem pl fontos a rendszeres találkozás, úgy hogy van egy nap ahol legalább a délutánt együtt töltjük (kb 1-7-ig) és hogy ezen kívül még tudjuk elmenni sétálni, vagy átemehessek hozzá náha. Ezen kívül nekem fontos a minden napi kapcsolattartás, tehát hogy tudjunk telefonálni beszélgetni.

Úgyhogy én nem hiszem hogy hosszú távon el tudnék lenni egy komoly sportoló mellett.

2021. febr. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem személy szerint nem zavarna, a jelenlegi kiszemeltem is profi sportoló, EB-ken és VB-ken indul, minden nap edz és hétvégéken versenyez. Engem többek között pont ez fogott meg benne hogy mennyire szenvedélyes iránta és mennyire eltökélt és céltudatos. Mondjuk nagy előny, hogy én is az ő egyesületében vagyok, mint segítő/lazán sportoló, úgyhogy a hétvégéket és edzőtáborokat vele tudom tölteni.
2021. febr. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!