Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányokat kérdem hogy miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányokat kérdem hogy miért megy nekik olyan nehezen az elengedés?

Figyelt kérdés

Elég sok ilyen történt körülöttem hogy egy szakítás után több évig sírnak. Esetleg csak a visszautasítást sem tudják elfogadni. Egyik lány ismerősöm egy szakítás után (2 éve) még mindig sír a fiúért. De van olyan is aki nem is volt együtt a fiúval és nem tud tovább lépni...

De egyik sem mutat jelet hogy rendbe szeretné hozni.


2021. febr. 10. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Volt egy lány osztálytársam. (13. osztály, szakképzés, 19 éves volt.) Téli szünet után sírva jött iskolába, hogy szakított vele a barátja. Mindenki le volt döbbenve, mert tényleg egy stabil és aranyos párnak tűntek. A lány egész nap - a szó szoros értelmében - sírt azon, hogy ő még ennyire senkit nem szeretett, és nem is tudja, hogy valaha valakivel képes lesz-e összejönni.

2 napra rá láttam nevetgélve, kézenfogva sétálni egy tök más sráccal.

Na, ennyit az általánosításról, meg hogy kinek meddig tart az "elengedés".

2021. febr. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Mi ez a kerdes oszinten..

Vannak érzelmeink, ezert megy nehezen az elengedes.

En miutan visszautasított egy fiu, meg fel evig sirtam miatta. Es nem mondom hogy ez egeszseges de nem tehetek rola. Nyilvan nem minden lanynal van igy, hogy ennyire megviseli oket ez, de akad akinel sokaig tart elengedni mert egyszeruen ilyen személyiségek.

2021. febr. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Sem azt nem gondolom, hogy minden lánynak nehezen menne, sem azt, hogy csak a lányoknak menne nehezen. Fiúk is tudnak néha nagyon megborulni, ha elhagyják őket. Ez inkább attól függ, hogy az ember mennyire szereti a másikat és mennyire mélyen éli meg az érzelmeit, nem pedig attól, hogy mi van a lába között.
2021. febr. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%

Tetszik a válaszod 3as :)

És igaz

2021. febr. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
19%
nem tudom más lányok miért ilyenek, velem sose szakítottak, mindig én vetettem véget a kapcsolatnak, így nekem sose volt nehéz túltennem magam rajta. gondolom ha úgy szakítana velem a párom, hogy az én szememben "még nincs vége", akkor más lenne. de ilyen még nem történt velem (és valószínűleg nem is fog, a jelenlegi párom lesz nagy valószínűséggel az "igazi".
2021. febr. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!