Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom, hogy elengedt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy elengedtem őt és továbbléptem?

Figyelt kérdés

Egyik pillanatban úgy érzem, hogy már nem hiányzik, sokkal jobb, hogy vége lett, a másik pillanatban meg teljesen máshogy érzek.

Hogyan lehet elfelejteni valakit, akit szerettünk?



2019. nov. 20. 22:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Nehezen, lehet sose fogod, de el kell felejtened. Kész, vége, ez, hogy szét mentetek olyan mélyen felszántotta lelked békés mezejét, hogy sose lesz oly, mint régen volt.


Munka, alázat, fegyelem és racionalitás.

2019. nov. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En belecsoppentem egy idore mas tarsasagba. Jo volt veluk lenni probalj programokat kitalalni es elfoglalni magad. Nekem is nagyon fajt h vege kett de mar nagyon orulok is neki. Csak szenvedtem a kpcsolatban es utana nagyon jo bolt megint egyedul szabadnak lenni
2019. nov. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Amikor már nem rajta jár az agyad, nem gondolkodol, hogy mit csinál, és nem olyant keresel ki olyan volt mint ő

Osszinten csak akkor fogsz valakiből kizökeni ha egy másikba habarodsz bele

2019. nov. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!