Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi változhatot?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi változhatot?

Figyelt kérdés

Fél éve ért véget egy komoly párkapcsolatom, így amikor kb 4 hónapja megismertem bátyám egyik haverját, aki legyen most X, nem akartam vele összejönni mert korainak éreztem. Xet nagyon helyesnek és jófejnek gondoltam már elsőre is, de hiába próbálkozott be nálam, nem álltam még készen. Persze azóta jó párszor taliztunk, eléggé jóban lettünk, így ezt akkor az elején el is mondtam neki, hogy mi a helyzet. Elég sokat poénkodott olyannal, hogy majd ha mi összejövünk.. meg hasonlók. Szilveszterkor is végig együtt voltunk, ez volt a leghosszab idő amit együtt töltöttünk és nagyon jól éreztem magam vele, akkor úgy gondoltam, hogy ő is. Beszéltünk akkor arról, hogy ezt majd kéne folytatni, de végülis elmaradt. Azóta össz-vissz 3x volt nálunk, (bátyámnak nagy haveri társasága van és mindig nálunk lógnak), de akkor is ugyan olyan barátságos volt, szokásosan bókolgatott meg ilyenek. Igazából ha most találkoznánk először, vagy szimplán most hívna el randizni, tuti hogy igent mondanék neki, mert sikerült teljesen lezárnom azóta az előző kapcsolatomat és őt is nagyon megkedveltem.

Viszont a héten megismertem ez a társaság által egy új srácot, Y-t. X és ő gyerekkori barátok, gondolom X által keveredett Y a társaságba. Y-nal hétfőn találkoztam először, ma 2x. Aranyos srác, de nem az esetem, viszont hétfő óta minden nap irogatott, bár az elején mondtam neki, hogy ez a részemről nem kölcsönös. Ma is eléggé nyomult. Nem tudom megfogalmazni, a lényeg, hogy nem úgy, mint X-szel, az egész olyan kínos volt. Y-on kívül itt volt ma X is, két hét után először és a bátyámnak még egy haverja, aki olyan mintha a második bátyám lenne. Amikor kettesben maradtunk, megemlítette, hogy szerinte megérné adnom Y-nak egy esélyt, persze mondtam neki is hogy a részemről kizárt. Később, amikor már öten voltunk, volt valami téma és bátyám nekem címezve azt mondta, hogy nagy ívbe kerüljem el az ilyen srácokat, utalva ezzel X-re, persze mindezt poénos hangvételben. X erre nem mondott semmit csak röhögött. Később megint visszajött ez a téma, akkor bátyám konkrétan azt mondta X-nek, hogy “bebaszna ha a húgom egy olyan alakkal jönne össze, mint te” erre X meg azt mondta, hogy “nyugodt lehetsz, biztos, hogy nem leszünk sógorok”. Erre elkezdtek poénkodni, pl hogy bátyám milyen szar bátyj lenne mert vinné stripperekhez a sógorát, meg hasonlók. Ebben számomra az a leglogikátlanabb, mármint bátyám poénjai arról, h ne jöjjünk össze, hogy az elején pont ő akart minket összehozni. Aztán az oké, hogy csak viccelődtek, de engem ez a “nem leszünk sógorok” eléggé szíven ütött, bár inkább maga a körülmények. Eddig X mindig odajött hozzám külön dumálni, általában mindig egymás mellett ültünk és poénkodott velem, de ma valahogy a helyiség másik végében volt, amikor odamentem hozzá dumálni, akkor hűvös volt és 1-2 szavas mondatokkal lerázott.

Ez szerintetek miért van? Megismert és rájött, hogy nem tetszek neki? Vagy szimplán megunt? Vagy azért mert Y, a régi haverja elég feltűnően nyomult? (Ha bátyám 3. haverjával dumált erről Y, ak tuti Xel is, nem?)


Köszönöm előre is a válaszokat, ne kíméljetek! :D

18/l


2021. febr. 11. 23:56
A kérdező szavazást indított:
Megunt, túl sokat várt
Nem tetszel neki
Y miatt
12 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
85%
Anyám, már habzik a szám ettől a bolond matekos szövegtől. Mint egy rossz koordináta rendszer esküszöm. Hallom is ahogy a matek tanár ordít velem.
2021. febr. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
4 hónapig húztad az agyát 😐
2021. febr. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!