Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tini párok,ti hogy védekeztek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini párok,ti hogy védekeztek?

Figyelt kérdés

Mi a párommal gumival, de szerintem nagyon rossz...

Akiknek a barátnőjük fogamzásgátlót szed nem fél a mellékhatásoktól?


Valamilyen férfi fogamzásgátló nincsen?



2021. febr. 13. 09:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%
Én már felnőtt nő vagyok, de 18 évesen már szedtem fogamzásgátlót, meg utána több évig. Nem volt mellékhatása, csak figyelni kellett, hogy ne felejtsem el bevenni.
2021. febr. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
43%

Szintén fog.gátlót szedek. Az egyetlen mellékhatása, hogy nőtt a mellem és elmúlt a mensi fájdalom.

Sokáig én is féltem szedni, de aztán rájöttem, hogy szinte mindenben van hormon (víz, hús stb.) így sokat nem számít.

Minden nap ugyan abban az időben veszem be (reggel ébredés után), így nem felejtem el.

2021. febr. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
43%
A vízben és a húsban nincs hormon, sőt a növényekben sincs. Felejtsétek már el ezt az ostobaságot
2021. febr. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%
Csak úgy mondom, LEHET később fogod érezni a mellékhatást.. mindenki más, ne alapozz arra, hogy másnak nem lett baja tőle.
2021. febr. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%
Vannak ilyen nagyon vékony gumik, azzal SZINTE olyan mintha nem is lenne gumi.
2021. febr. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
96%

Van hormon a Tiszában is, majd pont a csapvízben nem lesz.


Párom hízott 10 kg - ot így abbahagyta a tabit.

2021. febr. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
17%
Persze, hormon, a tiszában, amitől bajod lesz. Persze persze, ti hol éltek, zacskóban?
2021. febr. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
92%

Pontosítanálak #3-as növényben vannak hormonok (pl.:gibberelin) méghozzá növényi hormonok amit ha meg is eszel rád biztos nem hat. Nem fogsz elkezdeni megnyúlni, növekedni stb:D

Továbbá, minden gyógyszer tartalmaz mellékhatásokat nincs olyan hogy az nem tartalmaz. Olyan van akin nem jön ki de később kijöhet valamelyik, egyből kijön, esetleg nem veszi észre/nem tulajdonít neki nagy jelentőséget.

A kérdésedből ítélve gondolom fiú vagy.

Fiúk védekezési módszerei óvszeren felül, ideiglenes "elköttetès" de gondolom fiatal vagy és azért ilyen műtéteket amúgysem igen vállalnak be a férfiak.

A lány nem akar fogamzásgátlót szedni nem kell erőltetni én sem szedek. Hiába személyre szabott sokszor az is olyan dolgokat képes kihozni ami lehet soha többé nem múlik el. Pl.: Migrèn. Ha hajlamos vagy rá, és kihozta akkor ennyi. Az szépen végig kíséri az életedet.

2021. febr. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
79%

Mi is gumival, a barátnőm nem szeretne fogamzásgátlót szedni és meg is értem... Nem akarom hogy mérgezze magát.


17/f, 16/l

2021. febr. 14. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
64%

Én apámmal védekezem. Ha a pasi erőszakoskodna letépi a farkát. :D


16L

2021. febr. 14. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!